Участь БНВО у святкуванні Дня захисту дітей

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. 

Міжнародний день захисту дітей – це одне з найстаріших міжнародних свят. За однією із версій, у 1925 році Генеральний консул Китаю в Сан-Франциско зібрав групу китайських дітей-сиріт і влаштував для них святкування Дуань-у Цзе (Фестиваль човнів-драконів), яке якраз припало на 1-ше червня. Завдяки щасливому випадку цей день збігся із часом проведення «дитячої» конференції в Женеві.

1 червня 2019 року вихованці Центру позашкільної освіти БНВО взяли участь у святковій концертній програмі, що проходила на головній сцені міста у парку «Перемога». Вихованці вокального колективу «Струмочок» (керівник Пучкова Олександра Іллівна) для глядачів підготували веселі вокальні композиції: «Україна – матуся моя», «Час вибирає нас», «Українці». Юні артисти вокального колективу «Дзвоники» (керівник Крачун Тетяна Олександрівна) виконали такі дитячі пісні: «Мамина усмішка», «До України як до храму», «Небесний рушник».

Вихованці театру хореографічного мистецтва «My dance» (керівник Шихабутдінова Світлана Миколаївна) броварчанам подарували запальні хореографічні композиції: «Полька «Дідусь», «Гулівер і ліліпути», «Перерва».

Всі учасники концертної програми присвяченій Дню захисту дітей отримали солодкі подарунки – морозиво.

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. Міжнародний день захисту дітей – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

 

Поплавська Вікторія Василівна,
завідуюча організаційно-масовим відділом

 

 

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ