Грудень 2016

Новорічні свята у Центрі позашкільної освіти

Гру
29

З 16 по 28 грудня 2016 року у гуртках Центру позашкільної освіти БНВО пройшли підсумкові передноворічні заняття. Керівники гуртків підготували для своїх вихованців: вікторини, конкурси, розваги, бесіди. А 29 грудня 2016 року у актовій залі БНВО відбулося свято «Новорічні розваги біля ялинки». 

Posted By levnata детальніше

Новорічні свята у Центрі розвитку дитини БНВО

Гру
28

Ой, веселе новорічне свято! Так вигукували дітлахи Центру розвитку дитини Броварського навчально-виховного об’єднання. Саме для них 26-28 грудня 2016 року педагогічним колективом та батьками було проведено свята, на які завітали казкові герої, Снігуронька та Дідусь Мороз. 

Posted By levnata детальніше

Новорічне свято у початковій школі

Гру
26

Новий Рік — це диво, якого всі ми чекаємо з нетерпінням, особливо, якщо до свята залишаються лічені дні. Новорічне свято в 1-2 класах ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО, яке відбулося 23 грудня 2016 року, вдалося всім на радість: учням, їх батькам та вчителям. Веселий Дід Мороз та Снігуронька зуміли створити отой новорічний настрій, який ми будемо згадувати до наступного їхнього приходу.

Posted By levnata детальніше

Засідання піклувальної ради

Гру
21

20 грудня 2016 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні відбулось перше засідання піклувальної ради, на якому було затверджено Положення про піклувальну раду, обрано голову піклувальної ради та розглянуті питання організації навчально-виховного процесу у Центрі розвитку дитини, ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО.

Posted By levnata детальніше

Лист солдату

Гру
20

Напружена ситуація в нашій країні вимагає рішучих дій від дорослих та не залишає байдужими дитячі серця. Дитячі листівки та обереги військовим в зоні АТО  – це та маленька краплина дитячої уваги, яка не абияк допомагає тим, хто нині знаходиться на Сході України. Хочеться висловити величезну подяку  педагогам та дітям Броварського навчально-виховного об’єднання, які не залишились осторонь чужих проблем. 

Posted By levnata детальніше

Еволюція книги

Гру
20

З метою ознайомлення із історією виникнення та розвитку  книги, виховання поваги до людей, що займаються написанням та друкуванням книг  19 грудня 2016 року для учнів 1 класу Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів БНВО бібліотекар закладу провела бібліотечне заняття «Еволюція книги».

Posted By levnata детальніше

Я проти насилля в сім’ї

Гру
20

19 грудня 2016 року практичний психолог Орещенко А.І. провела виховну бесіду «Я проти насилля» з учнями 10-11 класів Ліцею технологічного профілю БНВО. 

 

Posted By levnata детальніше

Ой хто, хто Миколая любить

Гру
19

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая.  19 грудня 2016 року відбулося воно і в Центрі розвитку дитини Броварського навчально-виховного об’єднання. 

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Грудень 2016

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ