Лютий 2019

Чемпіонат м.Києва та Київської області із сімейного спорту 2019 року

Лют
28

16-17 березня 2019 року В ТРЦ "Караван" (м.Київ, вул.Лугова, 12) за підтримки Департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації, Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Київського відділення національного олімпійського комітету України відбудеться Чемпіонат м.Києва та Київської області із сімейного спорту 2019 року. Детальніше...

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!!!

Лют
28

В обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»: 

II місце здобули Ващенко Марія, Голосок Марина, Слєсарєва Влада, Жучкова Ольгавихованки гуртка «Чарівні прикраси» (керівник Матвєєва Лілія Вікторівна) - робота з номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» - «Сузір’я зодіаку».

II місце здобула Горбач Анастасіявихованка гуртка «Майстерня подарунків» (керівник Чернецька Наталія Віталіївна) - робота з номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» - «Роки східного календаря».

Posted By admin bnvo детальніше

Тіло людини

Лют
28

27 лютого 2019 року на уроці «Я досліджую світ» на тему «Тіло людини» учні 1-А класу на практиці докладно вивчали будову тіла людини. Об’єднавшись у 2 групи, діти виконували завдання, спрямовані на засвоєння назв частин тіла людини. 

Posted By admin bnvo детальніше

Екскурсія учнів 1-Б класу до міської дитячої бібліотеки

Лют
28

З метою ознайомлення першокласників із системою роботи бібліотечних закладів, виховання культури читання та бережливого ставлення до книг 27 лютого 2019 року бібліотекарем закладу Поджарою Т.А., класоводом Кошель Н.М. та вихователем групи продовженого дня Шелест Г.В. для учнів 1-Б класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО було організовано та проведено екскурсію до міської дитячої бібліотеки.

Posted By admin bnvo детальніше

Ціннісне ставлення до праці

Лют
27

26 лютого 2019 року соціальним педагогом Орещенко А.І. з учнями 10 класу Ліцею БНВО була проведена година спілкування профорієнтаційного спрямування «Ціннісне ставлення до праці».

Posted By admin bnvo детальніше

Небесна Сотня – то в серцях вогонь

Лют
22

19 та 21 лютого 2019 року з метою вшанування пам’яті героїв Небесної сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання патріотичної свідомості, бажання стати гідними громадянами України для учнів ЗОШ І-ІІ ст. Броварського навчально-виховного об’єднання педагоги провели тематичні заходи.

Posted By admin bnvo детальніше

О, мово рідна, хто без тебе я!

Лют
22

З  метою виховання любові та поваги до рідної мови 22 лютого 2019 року для учнів 3 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО бібліотекарем закладу було проведено огляд книжкової виставки «Мова ділових людей» та проведено вікторину «О, мово рідна, хто без тебе я!»

Posted By admin bnvo детальніше

Людина і техніка

Лют
22

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи БНВО на 2018/2019 н.р. 19, 21 лютого 2019 року керівник гуртка «Чарівний завиток» Шарик Н.О. для учнів 1-х класів Загальноосвітньої школи І-ІІ ст. БНВО провела годину спілкування з елементами профорієнтації «Ігрове середовище «Людина і техніка». 

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо!!!

Лют
21

Відділом культури Броварської міської ради за підтримки управління освіти та науки було проведено конкурс дитячого малюнка, присвяченого пам’яті героїв Небесної Сотні. Одним із переможців у І віковій групі (7-10 років) став Меленевич Євгеній, 9 років, вихованець гуртка «Веселий пензлик» (керівник Знатнова Олена Вячеславівна) Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання. За роботу «Голуби миру» Євгенію було вручено диплом III місце.

Posted By admin bnvo детальніше

Подорож книжковою країною

Лют
20

З метою ознайомлення із основними поняттями бібліотеки та структурними елементами книги та виховання  бережливого ставлення до книг та в рамках тематичного тижня «Книги» 20 лютого 2019 року для учнів 1-А класу бібліотекарем закладу було проведено заняття «Подорож книжковою країною».

Posted By admin bnvo детальніше

Love is … навколо світу

Лют
20

19 лютого 2019 року учениця 10 класу Ліцею технологічного профілю БНВО Недомець Дарина взяла участь у конкурсно-розважальній програмі «LOVE IS… Навколо світу», яка проходила у Палаці творчості дітей та юнацтва.

Posted By admin bnvo детальніше

Участь у міському конкурсі дитячих та юнацьких малюнків «Пам’яті Героїв Небесної Сотні присвячуємо!»

Лют
18

Організаторами конкурсу є: управління освіти і науки Броварської міської ради, відділ культури Броварської міської ради. Конкурс проходить в рамках проведення у місті Бровари Дня Героїв Небесної Сотні. Мета конкурсу: вшанування подвигу загиблих учасників акцій протесту на Євромайдані у грудні 2013 – лютому 2014 року, а також, задля активізації патріотично-виховної роботи в середовищі учнівської молоді міста.

Posted By admin bnvo детальніше

V відкрита районна виставка-конкурс масштабних моделей «Моя модель 2019»

Лют
18

З метою військово-патріотичного виховання, підтримки обдарованої молоді, розвитку творчих і технічних здібностей у дітей і підлітків, зацікавленості їх у поглибленому вивченні історії України, історії техніки та зброї і розширення мережі технічно-спортивних гуртків, з метою вшанування загиблих воїнів-інтернаціоналістів 16 лютого 2019 року на базі Пухівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася районна виставка-конкурс з історико-технічного стендового моделювання «Моя Модель-2019».

 

Posted By admin bnvo детальніше

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України

Лют
18

16 та 17 лютого 2019 року на базі Хотівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія» Києво-Святошинського району відбулась заключна частина ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. 15 юних дослідників - членів міського територіального осередку МАН презентували свої наукові доробки перед журі конкурсу, у складі якого працювали досвідчені науковці закладів вищої освіти України.

Posted By admin bnvo детальніше

Участь в обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»

Лют
18

Обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» організовує Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини». Конкурс проводиться з метою розвитку творчих здібностей у дітей та підлітків, зацікавленості їх у дослідженнях космосу, підвищення рівня знань у галузі природничих та гуманітарних наук.

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Лютий 2019

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід