Листопад 2019

Заняття із розвитку емоційної сфери

Лис
30

Протягом листопада 2019 року у групах Центру розвитку дитини практичним психологом Андрющенко Г.О. проводилися заняття із розвитку емоційної сфери. Такі заняття допомагають вихованцям прожити певні емоційні стани, створити власний «емоційний фонд». Всі заняття проводилися в ігровій формі, адже гра – це основний вид діяльності дитини.

Posted By admin bnvo детальніше

Творчі професії

Лис
29

29 листопада 2019 року, відповідно до плану профорієнтаційної роботи на 2019/2020 н.р., для учнів 1-Б класу Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів БНВО Птуха С.С., вихователь групи продовженого дня, провела виховну годину «Люди творчих професій».

Posted By admin bnvo детальніше

Моя майбутня професія

Лис
29

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи на 2019/2020 навчальний рік та з метою привернення уваги учнів до важливості вибору професії, а також формування позитивного ставлення та спонукання дітей до пошуку нової інформації про професії, 28 листопада 2019 року класний керівник 6 класу Колтко Марія Олександрівна провела профорієнтаційне заняття для учнів з елементами бліц-турніру «Моя майбутня професія». 

Posted By admin bnvo детальніше

Екскурсія до міської дитячої бібліотеки вихованців Центру розвитку дитини

Лис
28

З метою ознайомлення з професією бібліотекар та формування читацьких інтересів, виховання шанобливого ставлення до книг, розвитку навиків слухання  28 листопада 2019 року для вихованців Центру розвитку дитини груп «Сонечко» та «Малятко»  бібліотекарем Поджарою Т.А. та вихователями Палюх К.М., Петрушкевич С.В. було організовано та проведено екскурсію до міської дитячої бібліотеки.

Posted By admin bnvo детальніше

Звіт за результатами діагностики психологічної готовності до шкільного навчання вихованців старшого дошкільного віку Центру розвитку дитини

Лис
27

Протягом жовтня-листопада 2019 року практичний психолог Центру розвитку дитини Андрющенко Г.О. проводила діагностику готовності до шкільного навчання вихованців старших груп «Малятко» (20 осіб), «АБВГДейка» (20 осіб). Читати далі...

Posted By admin bnvo детальніше

Екскурсія на кіностудію FILM.UA

Лис
27

26 листопада 2019 року з метою розширення знань про світ кіно та телебачення і знайомства з повним коплексом теле- та кіновиробництва, знайомства з професіями актора, кінооператора, мультиплікатора, режисера, літературного редактора та інших, учні 7 класу разом з класним керівником, Шляхтиченко Іриною Вікторівною, відвідали кіностудію FILM.UA.  

Posted By admin bnvo детальніше

Нові творчі досягнення Театру хореографічної майстерності «Мy dance»

Лис
25

24 листопада 2019 року вихованці Театру хореографічної майстерності «Мy Dance» (керівник Шихабутдінова С.М.) Центру позашкільної освіти БНВО взяли участь у обласному турі VІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсі народної хореографії імені Павла Вірського та успішно пройшли у регіональний тур фестивалю-конкурсу.

Posted By admin bnvo детальніше

День Гідності та Свободи

Лис
22

Відповідно до плану роботи організаційно-масового відділу, з метою утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні, 21-22 листопада 2019 року в Броварському навчально-виховному об’єднанні пройшли виховні заходи.

Posted By admin bnvo детальніше

«Допоки пам'ять в серці не згасає»

Лис
22

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них. Відповідно до плану роботи організаційно-масового відділу з 20 по 22 листопада 2019 року в Броварському навчально-виховному об’єднанні пройшли виховні заходи.

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Листопад 2019

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ