Вересень 2016

Вивчення професійних намірів старшокласників

Вер
30

Для визначення психологічної готовності до навчальної діяльності учнів 10 класу Ліцею технологічного профілю БНВО за вибраним профілем навчання практичний психолог Орещенко А.І. у вересні 2016 року провела опитувальник «Вивчення професійних намірів старшокласників».

Posted By levnata детальніше

Місячник безпеки вуличного руху «Увага діти»

Вер
30

З метою закріплення та розвитку знань учнів з Правил дорожнього руху, забезпечення збереження життя і здоров’я дітей під час навчально-виховного процесу та в побуті протягом вересня 2016 року в усіх Центрах БНВО проходив місячник безпеки вуличного руху «Увага діти». 

Posted By levnata детальніше

Увага! Діти

Вер
30

29 вересня 2016 року у рамках місячника безпеки дорожнього руху «Увага! Діти» для вихованців Центру розвитку дитини методист з профорієнтаційної роботи Світлана Кисіль провела інформаційну годину з елементами профорієнтації «Поради колобка». 30 вересня 2016 року для учнів 1-2 класів ЗОШ I-II ст. методист провела бесіду на тему: «Руху правила єдині» та гру «Поле чудес». 

Posted By levnata детальніше

Низький уклін, Вам, освітяни!

Вер
30

30 вересня  2016 року в актовій залі БНВО було проведено святкову програму до Дня працівників освіти. Адже, учитель... Таке ніжне, світле слово. Воно лунає так дзвінко, як чисте джерельце, воно лине, як та провідна зірка, ще осяває путь. Воно ніжне, як барвистий осінній листок, що падає додолу від найменшого подиху вітру. Але водночас це слово закликає до праці, до дії, творчого пошуку, самовизначення.

Posted By levnata детальніше

Трагедія Бабиного Яру – в серці українського народу

Вер
30

На цьому тижні весь світ вшановував 75-ту річницю трагедії Бабиного Яру, зокрема, 29 вересня 1941 року в окупованому німецькими загарбниками Києві відбулися численні розстріли чоловіків і жінок. З 24 по 30 вересня 2016 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні пройшли виховні заходи, пов’язанні із сумними подіями, присвячені трагедії Бабиного Яру. 

Posted By levnata детальніше

Посвята у читачі учнів 1 класу

Вер
30

З метою виховання любові та поваги до книг та людей, що їх створюють, бережливого ставлення до вікових надбань людства у книгах та у зв’язку із Всеукраїнським днем бібліотек 29 вересня 2016 року бібліотекар закладу Поджара Т.А. провела бібліотечне свято «Посвята у читачі» для учнів 1 класу Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів БНВО. 

Posted By levnata детальніше

Екскурсія до технічної студії "Винахідник"

Вер
30

29 вересня 2016 року учні 2 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО відвідали технічну студію "Винахідник", де на практиці  зрозуміли, що можливості конструктора практично не обмежені.

Posted By levnata детальніше

Здрастуй, школо!

Вер
28

28 вересня 2016 року психолог закладу Чуняк В.А. на завершення програми «Здрастуй, школо!» для полегшення адаптації першокласників до умов навчання провела останнє заняття.

 

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Вересень 2016

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ