Вересень 2017

Проведення роз’яснювальної роботи щодо отруєнь грибами

Вер
30

З метою запобігання гострих кишкових інфекційних захворювань, харчових отруєнь, в тому числі грибами та дикорослими рослинами, у Броварському навчально-виховному об’єднанні  протягом вересня 2017 року було проведено ряд заходів.

Posted By levnata детальніше

Місячник безпеки вуличного руху «Увага! Діти»

Вер
30

З метою закріплення та розвитку знань учнів з Правил дорожнього руху, забезпечення збереження життя і здоров’я дітей під час навчально-виховного процесу та в побуті, протягом вересня 2017 року в усіх структурних підрозділах БНВО проходив місячник безпеки вуличного руху «Увага! Діти». Під час місячника, відповідно до плану роботи організаційно-масового відділу, були проведені різноманітні заходи з учнями та вихованцями закладу.

Posted By levnata детальніше

Низький уклін, Вам, освітяни!

Вер
29

29 вересня  2017 року в актовій залі БНВО було проведено святкову програму до Дня працівників освіти. Педагогів закладу прийшли привітати учні та вихованці усіх Центрів БНВО. У виконанні учнів та вихованців прозвучали пісні, гуморески, вітальні слова та слова вдячності своїм наставникам.

Posted By levnata детальніше

Читай, твори, пізнавай!

Вер
29

Щороку у кінці вересня ось уже 19 років вся Україна святкує Всеукраїнський день бібліотек. У шкільній бібліотеці Броварського навчально-виховного об’єднання 28-29 вересня 2017 року було проведено День відкритих дверей під гаслом: «Читай, твори, пізнавай!».

Posted By levnata детальніше

Екскурсія на кіностудію

Вер
28

З самого дитинства світ кіно і телебачення здаються нам казкою, і десь глибоко в душі ми мріємо стати героями кінороману, потрапити по ту сторону екрану і відчути як це – бути зіркою! Таку реальну можливість, повністю зануритися в світ кіно, надала учням 3 класу БНВО кіностудія групи компаній FILM.UA.

Posted By levnata детальніше

Хай буде мир в усьому світі

Вер
27

З 19 по 27 вересня 2017 року до Міжнародного дня миру, який відзначається 21 вересня з 1968 року, у Броварському навчально-виховному об’єднанні  класними керівниками та вихователями ГПД було проведено виховні заходи відповідної тематики.

Posted By levnata детальніше

Урок фінансової грамотності від спеціаліста ПриватБанку

Вер
26

Сучасні діти виявляють значний інтерес до серйозних економічних питань. Звідки беруться гроші? Чому вони закінчуються? Як можна заробити гроші? На всі ці та інші запитання у доступній ігровій формі 26 вересня 2017 року розповів учням 3 класу БНВО фінансовий спеціаліст Приватбанку Антон Заєць. 

Posted By levnata детальніше

Книжкові виставки у бібліотеці закладу

Вер
25

З метою виховання патріотизму, відданості своїй Батьківщині, віри у нескореність українського народу 25 вересня 2017 року бібліотекар закладу для учнів 11 класу Ліцею БНВО провела бібліотечний огляд літератури книжкових виставок «Нескорена земля Київщини» та «Партизанська звитяга».

Posted By levnata детальніше

Європейський день мов у БНВО

Вер
23

18-22 вересня 2017 року для учнів 3, 5 класів ЗОШ І-ІІІ ст. БНВО, вихованців Центру позашкільної освіти та старшокласників Ліцею технологічного профілю вчителі іноземної мови Трофанчук Н.М. та Касимова М.О. до Єропейського дня мови провели «Дні спілкування англійською».

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Вересень 2017

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ