Жовтень 2016

Інформація про роботу Центру позашкільної освіти БНВО під час осінніх канікул 2016/2017 навчального року

Лис
01

Протягом осінніх канікул 2016 року для вихованців Центру позашкільної освіти БНВО відповідно до плану роботи було проведено ряд заходів.

 

Posted By levnata детальніше

Вітаємо!!!

Жов
31

Вихованку  гуртка «Майстерня подарунків»
Центру позашкільної освіти БНВО
Поплавську Анастасію
з перемогою в обласному етапі 
Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»

 

Posted By levnata детальніше

Цікаве дозвілля – чисте довкілля

Жов
31

З жовтня 2016 року учні та вихованці БНВО розпочали акцію по збору упаковки Tetra-pak «Цікаве дозвілля – чисте довкілля». Зібраний матеріал буде зданий на вторинну переробку, і йому нададуть «друге життя».

Posted By levnata детальніше

Виставка літератури «Нескорена українська земля»

Жов
30

З метою виховання почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного народу, розуміння цінності життя та збереження пам’яті про героїзм людей, що боролися та борються за незалежність Батьківщини у період з 22 вересня по 28 жовтня 2016 року для учнів 10-11 класів Ліцею БНВО у бібліотеці БНВО для огляду було організовано та представлено виставку літератури «Нескорена українська земля», присвячену дням пам’яті буремних подій 1941-1944 років на території Київщини та всієї України у роки Другої світової війни.

Posted By levnata детальніше

Засідання міського методичного об’єднання методистів позашкільних навчальних закладів

Жов
30

27 жовтня 2016 року на базі Броварського навчально-виховного об’єднання відбулося засідання міського методичного об’єднання методистів позашкільних навчальних закладів з теми: «Використання інформаційно-комунікативних технологій в роботі гуртків позашкільних навчальних закладів. Створення та налаштування потокових презентацій-відеороликів».

Posted By levnata детальніше

Розпочато міський конкурс фотографії «Рідне місто очима дітей»!!!

Жов
30

Увага!!! Із жовтня 2016 року розпочато міський конкурс фотографії «Рідне місто очима дітей»!!! 

Цей конкурс проводиться з метою національно-патріотичного виховання,  любові до рідного міста, виявлення кращих дитячих фоторобіт, стимулювання професійного й творчого росту учасників фотоконкурсу, естетичних відчуттів у процесі емоційного пізнання світу. 

Детальніше про умови міського конкурсу  фотографії «Рідне місто очима дітей» можна дізнатися із методичних рекомендацій.

Posted By levnata детальніше

Без верби і калини нема України

Жов
27

З метою національно-патріотичного виховання 26 жовтня 2016 року, в період осінніх канікул, для вихованців гуртків декоративно-ужиткового напрямку Центру позашкільної освіти завідувач організаційно-масовим відділом Вікторія Василівна Поплавська провела виховну бесіду «Без верби і калини нема України». 

Posted By levnata детальніше

Снігова Королева-2016

Жов
26

25 жовтня 2016 року старшокласники з професії «Перукар (перукар-модельєр)» Центру професійної освіти БНВО взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з перукарської майстерності «Снігова Королева-2016», який проходив на базі Броварського навчально-виховного об’єднання. 

Posted By levnata детальніше

Впроваджуємо технології дистанційного навчання

Жов
25

24 жовтня 2016 року заступник директора з навчально-виховної роботи Левченко Н.В. провела практичне заняття для педагогів з впровадження технологій дистанційного навчання у навчальний процес Школи екстернів БНВО.

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Жовтень 2016

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ