Профорієнтація

Декада професії «Манікюрник»

Січ
31

З метою популяризації та підвищення інтересу до професії «манікюрник», з 24 по 31 січня 2019 року в Броварському навчально-виховному об’єднанні керівник гуртка «Манікюр» Чернецька Наталія Віталіївна провела ряд заходів.

Posted By levnata детальніше

Цікавий світ професій. Професії типу «людина - знакова система»

Січ
28

25 січня 2019 року вихователь ГПД Птуха Світлана Сергіївна для учнів 4 класу ЗОШ І-ІІ ст. БНВО провела виховний захід «Цікавий світ професій. Професії типу «людина - знакова система» з метою ознайомлення учнів із особливостями професій: історик, коректор.

Posted By levnata детальніше

Знайомство із професією дизайнера

Гру
29

Головним завданням в Центрі позашкільної освіти є не тільки організація вільного часу, а й створення умов для виховання творчої особистості, подальшого професійного самовизначення. Притримуючись цієї мети керівники гуртків художньо-естетичного напрямку Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання: «Майстерня подарунків» (Чернецька Наталія Віталіївна), «Чарівні прикраси» (Матвєєва Лілія Вікторівна), «Чарівний завиток» (Шарик Наталія Олександрівна) та відповідно до плану профорієнтаційної роботи провели бесіду про професію художника-вітражиста, про різноманітність напрямів діяльності дизайнера, а зокрема – дизайнера інтер’єру. 

Posted By levnata детальніше

Я і світ професій

Гру
22

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи на 2018/2019 н.р. 21 грудня 2018 року вихователь групи продовженого дня Птуха С.С. для учнів 4 класу ЗОШ І-ІІ ст. БНВО провела виховну годину «Я і світ професій» з метою розширення знань учнів про різноманітність сучасних професій, класифікацію професій, формування життєвої компетентності, сприяння бажанню вибрати професію на майбутнє життя, виховання поваги до людей праці.

Posted By levnata детальніше

Декада професії «Перукар (перукар-модельєр)»

Гру
21

З 11 по 20 грудня 2018 року пройшла декада професії «Перукар (перукар-модельєр)» з метою розширення знань про професію, формування і закріплення професійних вмінь та навичок; підвищення якості знань та інтересу до обраної професії, популяризації професії, формування професійних якостей особистості, виховання любові до прекрасного, вміння творити красу, вчитель технологій Галина Василівна Шелест провела виховні заходи для учнів та вихованців закладу.

Posted By levnata детальніше

Профорієнтаційна екскурсія в KidsWill

Гру
19

З метою надання дітям можливості показати себе з різних сторін, отримати максимально повне уявлення про існуючі професії, зрозуміти і відчути економічні та правові основи, на яких базується життя сучасного суспільства 18 грудня 2018 року учні 3 класу ЗОШ І-ІІ ступенів Броварського навчально-виховного об'єднання здійснили поїздку до дитячого містечка професій KidsWill міста Києва.

Posted By levnata детальніше

Професії зі списку Forbes-2019

Гру
05

05 грудня 2018 року для учнів 10 класу Ліцею технологічного профілю БНВО представник польсько-українського освітнього центру UP-STUDY провела профорієнтаційну лекцію-презентацію «Професії зі списку Forbes-2019» з метою успішного вибору освітнього напрямку для вступу до вищих навчальних закладів України, Польщі або інших іноземних країн.

Posted By levnata детальніше

Професії мого роду

Лис
29

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи на 2018/2019 н.р. 28 листопада 2018 року вихователь групи продовженого дня Орещенко А.І. для учнів 5 класу ЗОШ І-ІІ ст. БНВО провела виховну годину на тему: «Професія мого роду».

Posted By levnata детальніше

Моя майбутня професія

Лис
27

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи на 2018/2019 н.р. 23 листопада 2018 року вихователь ГПД Задорожня І.С. для учнів 2 класу ЗОШ І-ІІ ст. провела профорієнтаційне заняття «Моя майбутня професія» з метою ознайомлення дітей з такими професіями як садівник, квітникар, озеленювач, розвитку мислення, формування елементарних про виробничу та невиробничу сфери діяльності, виявлення інтересу і поваги до професій.

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Профорієнтація

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ