Профорієнтація

Профорієнтаційне заняття в гуртку «Дизайн і технології»

Лис
08

7 листопада 2018 року відповідно до плану профорієнтаційної роботи Броварського навчально-виховного об’єднання на 2018/2019 н.р. в гуртку «Дизайн і технології» для учнів 2-3 класів Загальноосвітньої школи I-II ступенів БНВО керівник гуртка Чернецька Наталія Віталіївна провела заняття з розділу – ігрове середовище «Людина і людина» на тему «Культура зовнішності людини. Одяг фахівців різних професій».

Posted By levnata детальніше

Знайомство з професією кухар у групі «Дзвіночок»

Лис
03

02 листопада 2018 року у групі «Дзвіночок» Центру розвитку дитини БНВО за адресою: вул. М.Лагунової, 6 було проведено заняття за експериментальною програмою «Калейдоскоп професій» з теми «Кухар».

Posted By levnata детальніше

Професії мистецтва

Жов
31

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи БНВО на 2018/2019 н.р. 30 жовтня 2018 року керівник гуртка «Чарівні прикраси» Матвєєва Л.В. для учнів 4-6 класів Загальноосвітньої школи І-ІІ ст. БНВО провела заняття з елементами профорієнтації на тему: «Професії типу Людина-художній образ».

Posted By levnata детальніше

Декада професії «Водій автотранспортних засобів»

Жов
29

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи БНВО на 2018/2019 н.р. з 17 по 26 жовтня 2018 року керівники гуртка Панкова О.О. та Кисіль С.В. провели декаду професії «Водій автотранспортних засобів» з метою ознайомлення із професією водій, поширення знань з правил дорожнього руху, розвитку компетентностей, творчих здібностей вихованців та учнів, виховання поваги до праці, взаємодопомоги.

Posted By levnata детальніше

Моя професія - моє майбутнє

Жов
27

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи на 2018/2019 н.р. 26 жовтня 2018 року вихователь групи продовженого дня Хандюк О.Г. для учнів 1-А класу ЗОШ І-ІІ ст. БНВО провела виховний захід «Всі професії важливі, всі професії потрібні» з метою розширення і закріплення знань про різноманітний світ професій, трудові дії та знаряддя праці, поглиблення у дітей усвідомлення того, що добробут нашої країни і всіх громадян примножується працею; виховання поваги до трудівників та прагнення сумлінно працювати. 

Posted By levnata детальніше

Професії здоров’я

Жов
26

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи на 2018/2019 н.р. 25 жовтня 2018 року вихователь групи продовженого дня Трофімова А.М. для учнів 3 класу ЗОШ І-ІІ ст. БНВО провела виховний захід «Професії здоров'я».

Posted By levnata детальніше

Всі професії важливі, всі професії потрібні

Жов
25

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи на 2018/2019 н.р. 24 жовтня 2018 року вихователь групи продовженого дня Шелест Г.В. для учнів 1-Б класу ЗОШ І-ІІ ст. БНВО провела виховний захід «Всі професії важливі, всі професії потрібні» з метою розширення і поглиблення знань дітей про сучасні професії, формування життєвих компетентностей, виховання поваги до людей праці.

Posted By levnata детальніше

Догляд за волоссям - стайлінг

Жов
19

18 жовтня 2018 року для учнів 10 класу Ліцею технологічного профілю БНВО учитель технологій Шелест Г.В. організувала проведення семінару «Догляд за волоссям, салонні процедури, стайлінг». 

 

Posted By levnata детальніше

Космічні професії

Вер
28

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи 25 та 27 вересня 2018 року для учнів 1–х класів Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів БНВО керівник гуртка «Дизайн і технології» Шарик Н.О. організувала та провела заняття з елементами профорієнтації на тему: «Види праці в іграшковому світі професій».

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Профорієнтація

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ