Квітень 2016

Виховання щасливих дітей

Травень
05
  1. Формуйте самоповагу.
  2. Навчіть дитину спілкуватися.
  3. Пильнуйте, щоб дитина не стала "телеманом".
Posted By levnata детальніше

Дослідження самооцінки вихованців Центру позашкільної освіти молодшого шкільного віку

Кві
30

Протягом квітня практичний психолог Чуняк В.А. провела діагностику самооцінки вихованців гуртків молодшого шкільного віку шляхом проективного малювання. Проективні методики є діагностичним інструментарієм, що дають можливість дослідити велике різноманіття внутрішнього світу людини, тому їх застосування є досить широким та розповсюдженим, але в той же час вимагають спеціального аналізу, вдумливого та професійного.

Posted By levnata детальніше

Будь уважним та успішним

Кві
30

29 квітня 2016 року практичний психолог Чуняк В.А. провела для учнів 1 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО годину психолога, де відбувався розвиток різних видів та властивостей уваги, а також дрібної моторики, посидючості, інтересу до оточуючого світу, первинна профорієнтація та розвиток естетичних почуттів.

Posted By levnata детальніше

Дослідження стилю батьківського виховання в родині

Кві
30

Протягом квітня поточного навчального року психолог Чуняк В.А. проводила анкетування батьків з метою виявлення особливостей стилю батьківського виховання.

Posted By levnata детальніше

Дослідження наявного рівня тривожності у першокласників та загального емоційного фону

Кві
30

Практичним психологом Чуняк В.А. була запланована та проведена діагностична робота з учнями 1 класу ЗОШ І-ІІ ступенів, яка мала на меті дослідити наявний рівень тривожності та загальний емоційний фон у класі.

Posted By levnata детальніше
Posted By levnata детальніше

Літературно-мистецьке свято «Зерна доброти» - 2016: 5-річчя обласного поетичного конкурсу

Кві
29

23 квітня 2016 року у м. Києві на базі Університету сучасних знань Товариства «Знання» України відбулось літературно-мистецьке свято за підсумками щорічного обласного поетичного конкурсу «Зерна доброти».

 

Posted By levnata детальніше

Підготовка до життєвих випробувань

Кві
29

29 квітня 2016 року  практичний психолог Орещенко А.І. провела тренінг з учнями 11-х класів Ліцею технологічного профілю БНВО «Підготовка до життєвих випробувань».

 

Posted By levnata детальніше

Стрес на робочому місці: колективний виклик

Кві
28

28 квітня 2016 року для учнів 10 класу Ліцею технологічного профілю БНВО було проведено заняття «Стрес на робочому місці: колективний виклик», присвячене Всесвітньому дню охорони праці, який відзначається в цей день.

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Квітень 2016

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ