Герої не вмирають!

За останні роки Україна отримала чимало сумних дат календаря, бо загинуло багато синів-патріотів за те, щоб ми могли жити під мирним небом і не боятися ворожої кулі. Ніхто не міг й подумати, що незабаром країна хоронитиме героїв «Небесної Сотні», а українці віч-на-віч зустрінуться зі страхіттями війни та кровопролиття. Це наша історія, історія українського народу, яка написана кров’ю її патріотів.

Ми схиляємо свої голови перед тими, хто заплатив дорогою ціною за наше майбутнє України – мужніх і відважних чоловіків, які через боязнь страху, безневинно пролиту кров до останнього подиху захищали Майдан і своєю жертовністю дарували нам вільну і незалежну державу.

День Героїв Небесної Сотні – пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

З 19 по 22 лютого 2018 року для учнів та вихованців БНВО педагогами закладу було проведено  Дні пам’яті до річниці  відзначення Дня Героїв Небесної Сотні.

З метою виховання у молоді патріотизму, поваги до демократичних цінностей в усіх центрах БНВО відповідно до віку, вихователями та класними керівниками були проведені виховні години, інформаційні хвилини, бесіди на тему: «Хоробрі серця українських героїв», хвилиною мовчання вшанували невмирущу пам’ять про загиблих героїв Небесного Війська та героїв, що загинули за незалежність України.

22 лютого 2018 року учні 2 класу ЗОШ І-ІІ ст. під керівництвом вихователя ГПД Трофімової А.М. в актовій залі БНВО організували та провели виховний захід «Вшануємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, учасників Революції Гідності, які загинули за свободу та незалежність України». Глядачами цього дійства були учні 1-5 класів.

Для учнів та вихованців середнього і старшого шкільного віку були продемонстровані документальні фільми «Пам’яті Героїв Небесної сотні».

З 12 по 20 лютого 2018 року вихованці Центру позашкільної освіти БНВО брали участь у міському конкурсі дитячих та юнацьких малюнків «Пам’яті Героїв Небесної Сотні присвячуємо!». Серед поданих робіт були переможці, яким 20 лютого 2018 року у МКЦ «Прометей» вручили  відзнаки та подарунки.

20 лютого бібліотекар закладу Поджара Т.А. підготувала та презентувала учням 11 класу Ліцею технологічного профілю БНВО виставку літератури на тему: «Герої не вмирають».

Протягом року у закладі діють інформаційні куточки «За Україну! За її волю!», «Шлях до свободи», які розташовані у фойє і з тематичним матеріалом мають змогу ознайомитися не тільки учні та вихованці, а й їх батьки.

Небесна Сотня. Ті, хто віддали життя за кожного з нас. З цими смертями «Слава Україні! Героям Слава!» перестало бути просто вітанням. Це і віддання шани найкращим, котрі в найважливіший момент не злякалися і пожертвували собою заради кращого життя усіх в цій країні, а також і засвідчення справжнього подвигу.

Хай палають свічки пам’яті загиблих героїв «Небесної Сотні» у наших серцях, а розмірений бій хронометра відчеканить час скорботи, душевного болю і жалю……

Нехай  світла  і вічна пам’ять буде героям Європейського Майдану!

Але герої не вмирають! Вони завжди будуть в наших серцях.

 

Поплавська Вікторія Василівна,
завідуюча організаційно-масовим відділом

 

 

Архів2018: 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ