Грамотність – основа для стійкого розвитку і миру

Грамотність - свято для людства, яке досягло вражаючого прогресу в цій галузі, довівши кількість грамотних людей у світі до чотирьох мільярдів. Кожна сучасна людина повинна бути освіченою та викликати довіру і повагу у інших. У народі кажуть: «За одного грамотного сім неграмотних дають».

Щороку Україна 8 вересня разом із іншими країнами відзначає День грамотності.

6, 7 вересня 2018 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні з метою вдосконалення навичок виразного читання та мовлення, вироблення сталого інтересу до рідної мови, плекання почуття національної гідності, формування внутрішньої потреби постійного удосконалення мовної культури до Дня грамотності для учнів ЗОШ І-ІІ ст. БНВО та старшокласників Ліцею технологічного профілю БНВО було проведено ряд цікавих та різнопланових заходів:

  • Класоводи Вальченко В.О., Сіромолот Н.О., Фролова І.А. для 2-4 класів провели виховні бесіди: «Бути грамотним престижно!». Виконуючи різноманітні вправи учні закріпили знання і вміння з письма, з розвитку зв’язного мовлення, з виразного читання;
  • тематичні уроки присвячені Дню грамотності для учнів 5 та 6 класу провели вчителі української мови та літератури  Колтко М.О. та Поджара Т.А.;
  • для учнів 10 класу Ліцею БНВО Поджара Т.А. провела урок-презентацію: «Книга, яка робить людину грамотною»;
  • у закладі впродовж тижня оформлений стенд «Грамотність – основа сучасного суспільства», на якому розміщені поради майбутнім грамотіям.

Рівень безграмотності у світі кожен рік зменшується, однак виявилося, що поширювати грамотність і якісну освіту надзвичайно складно. Навіть сьогодні, в епоху цифрових технологій, багато людей в світі навіть не знає абетки.

Це дуже сумно, адже саме грамотність дозволяє людям отримати доступ до інформації та свідомо її аналізувати. Саме грамотність допомагає кожному розширити життєві можливості.

Будьмо грамотними –  покращуймо своє життя і світ навколо!

 

Поплавська Вікторія Василівна,
завідуюча організаційно-масовим відділом

 

 

Архів2018: 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ