Козацькому роду нема переводу

День Захисника України – це свято мужнього воїна і визволителя, прекрасного сім’янина і продовжувача роду, порадника і друга. А ще 14 жовтня в Україні святкують Покрову – це велике народне свято. Для нас, українців, це свято християнське і національне, воно символізує зв’язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу. З недавніх пір свято Покрови в Україні відзначається ще й як день українського козацтва. У кожного сучасного воїна присутній дух козака, борця за волю і незалежність свого народу.

11 жовтня 2018 року до Дня захисника України класні керівники 1-х класів ЗОШ І-ІІ ст. провели для учнів цікаві виховні заходи:

  • для учнів 1-А класу класний керівник Стенченко О.П. організувала та провела конкурсно-розважальну програму «Козацькі розваги». Свою спритність, кмітливість, силу, організованість, вміння працювати в команді учасники продемонстрували, виконуючи такі конкурсні завдання: «Втеча з полону», «Вірно одягни козака», «Кашовари», «Перетягування канату». Діти щиро вболівали один за одного і як буває у дружнього колективу – перемогла дружба.В знак єдності та братерства у фіналі конкурсної програми всі учасники виконали пісню «Ми веселі козачата». На завершення заходу дівчатка привітали хлопчиків, майбутніх захисників України.
  • для учнів  1-Б класу класний керівник Кошель Н.М. провела виховну годину на тему: «Україна у моєму серці». Вчитель підготувала цікаві історичні  факти, відеоролики про життя козаків. Учні декламували вірші патріотичної тематики. На завершення виховної години дівчатка привітали хлопчиків із святом та побажали, щоб вони зростали здоровими,  слухняними, мужніми та сильними.

Сьогодні козак – не той, хто одягнений у вишиванку й шаровари. Козак – це передовсім воїн за духом, і воюватиме він тільки за честь і свободу. Швидко плине час і не встигнемо озирнутися, як наші ще зовсім юні хлопчики підростуть і стануть справжніми воїнами-захисниками. Вони стануть справжніми чоловіками і будуть берегти мир та спокій на нашій Богом даній Землі!

 

Поплавська В.В.,
завідуюча організаційно-масовим відділом

 

 

Архів2018: 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ