Огляд літератури до Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги у Другій світовій війні

З метою виховання любові до батьківщини, національної самосвідомості й гідності, поваги та глибокої шани до людей, що боронили рідний край та зараз віддають своє життя за Батьківщину 8 травня 2018 року для учнів 5 та 11 класів БНВО  бібліотекарем було проведено огляд виставки літератури «Події 1939-1945 років у літературі».

Учні ознайомилися із основними історичними моментами Другої світової війни та звільнення української землі. Переглянули відеовистави театру «Теуліс»: «Крик душі» та «Смерть героя», актори якого своїми виступами закликають протидіяти насиллю та війнам, а також допомагають воїнам АТО.

До теми війни зверталося багато письменників і в ті роки, і в наш нелегкий час. На виставці були представлені: твори П.Загребельного «Європа - 45» та «Тисячолітній Миколай: Полювання на хлястики», І.Багряного «Людина біжить над прірвою», Й.Вінклера «Вивезена», В.Бикова «Кар’єр» та «Сотников», К.Симонова «Живі та мертві», А.Іванова «Вічний поклик», Є. Доломана «На безіменній висоті», Г.Тарпана «Дев’ятий вал», Софі Оксанен «Коли голуби зникли», збірка Б.Олійника «На лінії тиші» та твір нашої сучасниці Т.Пакалюк «Егоїстка».

 

Бібліотекар БНВО,
Поджара Т.А.

 

 

Архів2018: 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ