Свято зі сльозами на очах

День пам'яті та примирення – пам'ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом). Відповідно до указу Президента України, підписаного 2015 року, метою виховного заходу стало відзначення мужності та героїзму переможців нацизму у Другій світовій війні, видатного внеску Українського народу у перемогу Антигітлерівської коаліції, вшанування пам'яті жертв Другої світової війни, виховання у молоді почуття патріотизму, національної гідності, готовності до захисту своєї держави, шанобливого ставлення до старшого покоління, вшанування пам'яті тих, хто загинув у роки війни.

7 та 8 травня 2019 року з метою виховання почуття патріотизму, мужності, любові до Батьківщини, до історії свого народу, пошани до ветеранів Другої Світової війни педагоги Броварського навчально-виховного об’єднання для учнів 1-6 класів ЗОШ І-ІІ ст. провели виховні заходи приурочені Дню пам’яті та примирення. Для учнів 10 класу Ліцею БНВО бібліотекар закладу провела огляд літератури «Тільки пам’ять не сивіє…».

Нехай же білим голубом лине у вись глибока сердечна вдячність тим, хто дарував і дарує нам щастя відчути мирний, щасливий весняний подих Перемоги. Ми свято віримо, що Україна здобуде перемогу і сьогодні, адже великою ціною усім дається мирне життя.

 

 

Поплавська Вікторія Василівна,
завідуюча організаційно-масовим відділом

 

 

Архів2019: 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ