Чорнобиль. Попередження. Набат

По кожному плачуть дзвони скорботи…
Це крик, це стогін, наших душ
Наш сум, наш біль, наш час
І наша людська Пам’ять!

 

24 квітня 2019 року для учнів 10 класу Ліцею технологічного профілю БНВО вчитель біології Поплавська Вікторія Василівна провела урок-реквієм «Дзвони Чорнобиля» до 33-ої річниці з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Захід проводився з метою розширення знань учнів про причини та наслідки аварії на ЧАЕС, формування свідомого громадянина держави, що буде протистояти злу, несправедливості та руйнуванню навколишнього світу, розкриття особливості професії рятувальник, виховання почуття сприймання чужого болю як свого, поваги до людей, які віддали своє життя в ім'я майбутнього життя людства, прищеплення любові до рідного краю, почуття відповідальності за благополуччя нашої держави.

Під час заходу бібліотекар Поджара Т.А. презентувала учням виставку художньої та науково-публіцистичної літератури «Чорнобиль: трагедія, попередження, подвиг».

Хвилиною мовчання учні вшанували пам'ять тих, хто віддав своє життя під час ліквідації аварії на ЧАЕС.

Чорнобиль!!! Як крик Землі, її благання про пощаду. Це крик і стогін наших душ, посивіле волосся, і одвічно питання «За що?» на людство впала, таким тягарем на плечі лягла. Вибух – секунди і на довгі роки в душах наших рана, що й через віки не зможе загоїтись. В цю жахливу мить лише дехто знав, яку небезпеку приховує в собі ця катастрофа. «Мирний атом» перетворився на вбивцю, він забрав тисячі людських життів, вбив ще ненароджених дітей, зробив багатьох молодих  людей інвалідами, приніс міліардні збитки нашій державі.

В цьому році минає 33 роки, важких і довгих, які стали мірилом сили волі, міцності характеру, 33 роки сповнених надій на краще життя.

 

 

Поплавська Вікторія Василівна,
вчитель біології

 

 

 

Центр БНВО: 
Архів2019: 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ