І знову сенсація!

І знову сенсація! 13 листопада 2018 року студія каналу «Осінь» на базі Центру розвитку дитини БНВО, група «Малятко», демонструвала неймовірний ефір! Пряме включення транслювало «Світське життя Української Осені»!

Креативний підхід, гарний настрій, сучасна музика, все це створило феєричну атмосферу осіннього свята! Неймовірні барви дитячих костюмів та, як завжди, неймовірні декорації могли конкурувати з найвибагливішими світськими заходами.

Діти продемонстрували свої артистичні здібності та творчий потенціал, показали системну роботу вихователів та можливість нестандартного підходу у підготовці  заходів.

Особливу атмосферу свята створило спільне дефіле дітей та педагогів. Профорієнтаційна направленість закладу теж не залишилась без уваги. Саме тут, у дружній, теплій атмосфері діти зустрілися з представниками різних професій: журналістами, операторами, модельєрами, артистами, працівниками садових  та городніх господарств.

Враження від свята важко передати словами! Але усмішки батьків та настрій малечі говорили краще будь-яких слів! Росте гідна заміна українському бомонду!

 

 

Архів2018: 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ