Грудень 2017

Результати дослідження професійної спрямованості серед вихованців Центру позашкільної освіти

Гру
29

Протягом листопада-грудня  2017 року практичний психолог Андрющенко А.О. провела дослідження професійної спрямованості серед вихованців Центру позашкільної освіти (молодша школа - за анкетою з профорієнтації, середня та старша школа - за диференційно-діагностичним опитувальником Є.О. Клімова). Читати далі...

Posted By levnata детальніше

Шановні колеги! Щиро вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!

Гру
29

Бажаємо від усієї душі великих справ та доброї вдачі, міцного здоров’я та щирої любові, неймовірного щастя та здійснення бажаної мрії, вірних друзів та веселих свят з дорогими серцю людьми.

 

Posted By levnata детальніше

Українські вечорниці

Гру
29

28 грудня 2017 року в актовій залі Броварського навчально-виховного об’єднання Рада дітей та учнівської молоді міста Бровари організували та провели виховний захід «Українські вечорниці».

 

Posted By levnata детальніше

Від хати до хати йде коляда завзято

Гру
28

28 грудня 2017 року, напередодні циклу Різдвяних свят, завідуюча відділом організаційно-масової роботи Поплавська В.В. провела для вихованців Центру позашкільної роботи виховну годину з елементами народознавства: «Україною йде коляда!». 

Posted By levnata детальніше

Профорієнтаційні заняття в гуртках Центру позашкільної освіти

Гру
28

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи Броварського навчально-виховного об’єднання в I півріччі 2017/2018 н.р. в гуртках «Дизайн і технології» та «Майстерня подарунків», керівник Чернецька Наталія Віталіївна, були проведені наступні заняття.

Posted By levnata детальніше

"Викрадач Різдва"

Гру
27

Справжня новорічна містерія розгорнулася для учнів 3 класу ЗОШ І-ІІ ступенів Броварського навчально-виховного об’єднання  в Палаці «Україна» 26 грудня 2017 року. Учні разом з вчителем та вихователем поринули в казкову атмосферу захоплюючої шоу-вистави «Викрадач Різдва».

Posted By levnata детальніше

Милосердя, доброта - людства два крила

Гру
22

Впродовж місяця у Броварському навчально-виховному об’єднанні напередодні Новорічно-Різдвяних свят проводилася акція милосердя, в якій взяли участь учні та їх батьки  ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО. 22 грудня 2017 року працівникам Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України було передано іграшки, книжки, канцтовари, одяг, взуття для дітей із дитячих будинків.

Posted By levnata детальніше

Зимові українські свята та традиції

Гру
22

З метою виховання поваги до традицій та звичаїв українців на свята зимового циклу 22 грудня 2017 року для учнів 11 класу Ліцею технологічного профілю БНВО бібліотекарем закладу було проведено бібліотечне заняття «Зимові українські свята та традиції».

Posted By levnata детальніше

Міський етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Гру
22

З 01 по 21 грудня 2017 року у нашому місті проходив І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. У І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН взяли участь 44 юних науковця із 10 навчальних закладів міста.

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Грудень 2017

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ