Січень 2019

Перешкоджання булінгу в суспільстві та безпечне користування і поведінка дітей у мережі Інтернет

Лют
01

31 січня 2019 року соціальний педагог Орещенко А.І. провела з батьками учнів 10 класу Ліцею технологічного профілю БНВО інформаційну бесіду «Перешкоджання булінгу в суспільстві та безпечне користування і поведінка дітей у мережі Інтернет».

Posted By levnata детальніше

Декада професії «Манікюрник»

Січ
31

З метою популяризації та підвищення інтересу до професії «манікюрник», з 24 по 31 січня 2019 року в Броварському навчально-виховному об’єднанні керівник гуртка «Манікюр» Чернецька Наталія Віталіївна провела ряд заходів.

Posted By levnata детальніше

Астролог – професія типу «Людина знакова система»

Січ
30

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи на 2018/2019 н.р. БНВО 30 січня 2019 року керівник гуртка «Чарівні прикраси» Матвєєва Л.В. провела виховний захід «Астролог – професія типу «Людина знакова система» з метою розвитку обізнаності про професію астролога.

Posted By admin bnvo детальніше

Понад Крутами – вічність у сурми сурмить!

Січ
29

З метою виховання чіткої громадянської позиція та поваги і шани до людей, що боронили ціною власного життя незалежність Батьківщини, 29 січня 2019 року для учнів 10 класу Ліцею БНВО бібліотекарем закладу було проведено огляд літератури до Дня пам’яті героїв Крут «Понад Крутами – вічність у сурми сурмить!».

Posted By levnata детальніше

Бібліотечне заняття «Історія навчальної книги»

Січ
29

З метою формування читацьких інтересів та виховання бережливого ставлення до книг 29 січня 2019 року учні 3 класу разом із класоводом Сіромолот Н.А. завітали до шкільної бібліотеки нашого закладу.

 

Posted By levnata детальніше

Голокост: Чужого горя не буває

Січ
29

З 24 по 28 січня 2019 року з метою поглиблення знань учнів з «проблемних» тем історії, з трагічними подіями Голокосту, як одним із прикладів жорстокого ставлення фашистів до людей, формування основи культури і толерантності у міжнаціональних відносинах, виховання співчуття, співпереживання, почуття гуманності, гордості за тих співвітчизників, які віддали своє життя заради інших для учнів 2-6 класів ЗОШ І-ІІ ст. та старшокласникам Ліцею технологічного профілю Броварського навчально-виховного об’єднання вчителем історії Шляхтиченко І.О. та класними керівниками Вальченко В.О., Сіромолот Н.О., Фроловою І.А. були проведені: виховні години, бесіди, інформаційні години, уроки пам’яті на теми: «Історія скорботи та героїзму», «Сучасне українське суспільство та уроки Голокосту», «Голокост – трагічна сторінка історії».

Posted By levnata детальніше

Цікавий світ професій. Професії типу «людина - знакова система»

Січ
28

25 січня 2019 року вихователь ГПД Птуха Світлана Сергіївна для учнів 4 класу ЗОШ І-ІІ ст. БНВО провела виховний захід «Цікавий світ професій. Професії типу «людина - знакова система» з метою ознайомлення учнів із особливостями професій: історик, коректор.

Posted By levnata детальніше

Протидія булінгу

Січ
25

22 та 25 січня 2019 року практичний психолог Бондар К.С. та соціальний педагог Орещенко А.І. провели заняття для учнів 10; 5 та 6 класів БНВО, під час яких наголосили, як попередити булінг та роз’яснили учням різницю між випадковістю - конфліктною ситуацією -  конфліктом - булінгом.

Posted By levnata детальніше

Екскурсія до Міського краєзнавчого музею

Січ
25

24 січня 2019 року учні 1-Б класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО відвідали Міський краєзнавчий музей, де ознайомились з флорою та фауною, етнографією Броварщини. Також діти мали можливість ознайомитися з виставкою неонових картин.

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Січень 2019

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ