Листопад 2016

Підсумки Міжнародного конкурсу «Бобер»

Бер
27

08 листопада 2016 року учні 2 класу ЗОШ І-ІІ ст. БНВО взяли активну участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер». Отримали сертифікати: добрі – 5 учнів, звичайні – 2 учнів та подарунки.

Posted By levnata детальніше

Опитування «Що ти знаєш про ВІЛ/СНІД?»

Лис
30

30 листопада 2016 року з учнями 10-11 класів Ліцею технологічного профілю БНВО практичний психолог Орещенко А.І. провела опитування «Що ти знаєш про ВІЛ/СНІД?».

 

Posted By levnata детальніше

Давайте жити дружно!

Лис
30

З метою виховання толерантного ставлення до близьких та оточуючих, поваги до старших, формування загальнолюдських цінностей: доброти, дружби, взаємодопомоги 29 листопада 2016 року бібліотекарем закладу для вихованців групи «Малятко» Центру розвитку дитини БНВО було проведено бібліотечне заняття «Давайте жити дружно!».

Posted By levnata детальніше

Акція «Ми – за здорове харчування»

Лис
29

Займаючись плануванням роботи Ради дітей та учнівської молоді міста на 2016/2017 н.р., її представники вирішили організувати проведення акції «Ми – за здорове харчування». Тому у листопаді 2016 року представниками Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари було проведено ряд інформаційних годин про корисні продукти харчування та збалансований раціон. 

Posted By levnata детальніше

Подарунки для героїв від Броварського навчально-виховного об’єднання

Лис
29

У важкі для України часи народ має бути єдиний у своїх помислах і діях – лише тоді Україна буде сильною європейською державою. Єдність народу починається із єдності у кожній родині. Прикладом цього є невелика освітянська родина Броварського навчально-виховного об’єднання. Напередодні новорічних свят учні та педагоги БНВО долучилися до міської благодійної акції та зібрали благодійну допомогу для бійців АТО (смт. Попасне та с.Луганське: 79 бригада, батальйон ім. Кульчицького, 122 – відокремлена штурмова (батальйон «Айдар»), 44 бригада «Грачі») та вихованців дитячого будинку в м.Слов’янськ. Всі зібрані речі та продукти харчування були передані 29 листопада 2016 року волонтерській команді Віталія Корнета.

Posted By levnata детальніше

Вітаємо!!!

Лис
28

Вихованку  Центру позашкільної освіти БНВО
Поплавську Софію
з перемогою у 
Київському обласному відбірковому конкурсі
ХV Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики
«Червона рута–2017»

 

Posted By levnata детальніше

Вітаємо!!!

Лис
28

Вихованців Народної хореографічної майстерні «Мальва»  
Центру позашкільної освіти БНВО

з перемогою у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографії «У ритмах осені»,
який відбувся 26 листопада 2016 року у м. Києві.

 

Posted By levnata детальніше

Участь Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари у Двотижневику міжнародної солідарності та Фестивалю прав дитини (Франція, м. Фонтене-су-Буа)

Лис
27

З 15 по 25 листопада 2016 року 8 представників Ради дітей та учнівської молоді міста, на запрошення представників Асоціації «Друзі Броварів», перебували у Франції в рамках проведення Двотижневика міжнародної солідарності та Фестивалю прав дитини.

Posted By levnata детальніше

Акція «За і проти мобільних телефонів»

Лис
26

Представники Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари вирішили розвіяти міф про те, що телефони, зокрема смартфони не приносять користі. З 14 по 25 листопада 2016 року представники Ради дітей та комісій Ради складали список корисних додатків для смартфонів.

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Листопад 2016

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ