Жовтень 2018

Славні, мужні, сильні – наші козаки активні

Жов
17

З метою виховання почуття патріотизму та моральних якостей, сприянню створення міцного класного колективу 16 жовтня 2018 року класним керівником 5 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО Колтко Марією Олександрівною був проведений виховний захід, присвячений Дню захисника України «Славні, мужні, сильні – наші козаки активні».

Posted By levnata детальніше

Стартував міжнародний проект українсько-польського обміну молоддю «Курс учнівського самоврядування»

Жов
17

Відповідно до рішення Українсько-Польської Ради Обміну Молоддю Броварське навчально-виховне об’єднання стало переможцем конкурсного відбору на реалізацію міжнародного проекту «Курс учнівського самоврядування», в рамках якого з 15 по 23 жовтня 2018 року буде приймати у себе представників Конвенту Самоврядної Співпраці, Республіка Польща.

Posted By levnata детальніше

Участь Клубу військово-історичної мініатюри «Десна» у ХI Міжнародному авіакосмічному салоні «АВІАСВІТ – ХХІ»

Жов
16

9-12 жовтня 2018 року Клуб військово-історичної мініатюри «Десна» (керівники Маєвський Олександр Іванович, Кашперський Володимир Євгенійович) Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання брав участь у ХI Міжнародному авіакосмічному салоні «АВІАСВІТ – ХХІ», який проходив у Міжнародному виставковому центрі.

Posted By levnata детальніше

Ми маленькі козачата

Жов
12

11 жовтня 2018 року серед учнів 4 класу ЗОШ І-ІІ ступенів Броварського навчально-виховного об’єднання проведено розважальну програму – «Ми маленькі козачата». 

 

Posted By levnata детальніше

Козацькому роду нема переводу

Жов
12

11 жовтня 2018 року до Дня захисника України класні керівники 1-х класів ЗОШ І-ІІ ст. провели для учнів цікаві виховні заходи. Для учнів 1-А класу класний керівник Стенченко О.П. організувала та провела конкурсно-розважальну програму «Козацькі розваги». Для учнів  1-Б класу класний керівник Кошель Н.М. провела виховну годину на тему: «Україна у моєму серці». 

Posted By levnata детальніше

Екскурсія до міського краєзнавчого музею

Жов
12

11 жовтня 2018 року учні 2 класу ЗОШ І-ІІ ст. БНВО відвідали тематичну виставку міського краєзнавчого музею приурочену до Дня захисника України.

 

Posted By levnata детальніше

Участь у міському конкурсі дитячих та юнацьких малюнків до свята Покрови Божої матері, Дня Українського козацтва і Дня захисника України «Моя Україна»

Жов
11

Організаторами конкурсу є: управління освіти і науки Броварської міської ради, відділ культури Броварської міської ради. Конкурс проходив в рамках проведення у місті Бровари свята Покрови Божої матері, Дня Українського козацтва і Дня захисника України Бровари Дня Гідності та Свободи.

Posted By levnata детальніше

«Наша слава не вмре, не загине…»

Жов
11

З метою виховання почуття громадянської відповідальності, любові до рідного краю, шани до людей, що віддали своє життя за мир на нашій землі 10 жовтня 2018 року для учнів 10 класу Ліцею БНВО бібліотекар закладу провела огляд літератури «Наша слава не вмре, не загине…» до Дня українського козацтва та Дня захисника Вітчизни.

Posted By levnata детальніше

Вітаємо з перемогою!!!

Жов
08

У Всеукраїнському конкурсі сучасної та класичної хореографії «Танцювальна платформа MOST» народну хореографічну майстерню "Мальва", керівник Круковська Оксана Олексіївна.

 

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Жовтень 2018

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ