Жовтень 2018

Поради батькам щодо підтримки дитини в період адаптації до школи

Лис
09

Безумовно, найкращим профілактичним засобом збереження психічного здоров'я в період адаптації до школи є уважне й лагідне ставлення батьків до дитини, розуміння ними її  внутрішнього світу, проблем, переживань. Відомо, що не існує готових рецептів та моделей виховання, які можна просто взяти і без змін "прикласти" до своєї дитини. Але незважаючи на це, для полегшення процесу адаптації дитини до школи все ж можна дати деякі рекомендації.

Posted By levnata детальніше

Темперамент і виховання

Лис
08

Методом спостереження  практичним психологом Бондар К.С. було визначено тип темпераменту учнів 3 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО. Результати дослідження були підготовані та роздані батькам.

 

Posted By levnata детальніше

Результати дослідження рівня адаптації молодших груп Центру розвитку дитини

Лис
08

В період з 3 вересня по 23 жовтня 2018 року було проведено психологічну діагностику для вивчення рівня адаптації дітей Центру розвитку дитини молодших дошкільних груп «Барвінок» (10 осіб) та «Дзвіночок» (15 осіб). 

Posted By levnata детальніше

Професії мистецтва

Жов
31

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи БНВО на 2018/2019 н.р. 30 жовтня 2018 року керівник гуртка «Чарівні прикраси» Матвєєва Л.В. для учнів 4-6 класів Загальноосвітньої школи І-ІІ ст. БНВО провела заняття з елементами профорієнтації на тему: «Професії типу Людина-художній образ».

Posted By levnata детальніше

Здоров’я – запорука успіху

Жов
31

30 жовтня 2018 року завідуюча організаційно-масовим відділом Поплавська В.В. для вихованців Центру позашкільної освіти провела годину спілкування «Разом до здорового та успішного майбутнього» (складова моделі успішного випускника «Громадянин» (орієнтир – здоровий спосіб життя).

Posted By levnata детальніше

Майстер-клас «Ліплення із солоного тіста»

Жов
31

30 жовтня 2018 року для вихованців гуртків декоративно-ужиткового напрямку Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання керівник гуртка «Майстерня подарунків» Чернецька Наталія Віталіївна провела заняття у формі майстер-класу «Ліплення із солоного тіста».

Posted By levnata детальніше

Вітаємо!!!

Жов
30

Колектив театру хореографічного мистецтва "My dance" Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання з перемогами у фестивальному марафоні, в рамках якого  проходили три конкурси:

Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «Падіюн-Євро-Данс».
V Міжнародний фестиваль-конкурс сучасної дитячо-юнацької творчості «Яскрава країна Закарпаття».
Міжнародний фестиваль танцю і пісні «Хвилі Охриду».

Posted By levnata детальніше

Засідання педагогічної ради

Жов
30

29 жовтня 2018 року з метою організації роботи щодо виконання завдань Програми ІІІ (формувального) етапу дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Управління реалізацією інноваційної моделі навчально-виховного об’єднання» (2018-2021 роки) відбулося засідання педагогічної ради БНВО.

Posted By levnata детальніше

Вітаємо!!!

Жов
29

Народну хореографічну майстерню «Мальва» Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання з перемогами у IX Міжнародному фестивалі-конкурсі «Перлини мистецтва», який відбувся 27-28 жовтня 2018 року у м. Київ.

 

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Жовтень 2018

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ