Жовтень 2019

Вітаємо з перемогою!

Лис
05

Вихованців Театру хореографічного мистецтва «My dance» Центру позашкільної освіти БНВО (керівник Шихабутдінова Світлана Миколаївна)  в обласному фестивалі-конкурсі дитячих хореографічних колективів «Терпсихора запрошує...»

 

Posted By admin bnvo детальніше

Інформація про роботу Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання під час осінніх канікул 2019/2020 навчального року

Лис
04

Протягом осінніх канікул 2019 року для вихованців Центру позашкільної освіти відповідно до плану роботи було проведено ряд заходів.

 

Posted By admin bnvo детальніше

Створення комфортного середовища та ситуації успіху для виховання творчої особистості

Жов
31

31 жовтня 2019 року на базі Броварського навчально-виховного об’єднання відбулося чергове засідання міського методичного об’єднання методистів позашкільних навчальних закладів та заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти з теми «Створення комфортного середовища та ситуації успіху для виховання творчої особистості».

Posted By admin bnvo детальніше

Ігри та вправи, що сприяють адаптації дітей до умов закладу дошкільної освіти

Жов
30

Протягом вересня-жовтня 2019 року практичним психологом Андрющенко Г.О. проводилися заняття на забезпечення адаптації та комфортного перебування дітей у Центрі розвитку дитини. Більша частина уваги була приділена вихованцям молодших груп «Дзвіночок» та «Барвінок», адже майже всі вони перший раз прийшли до дитячого садочку. Також проводилися заняття в старших і середніх групах, бо їх склад цього року поповнився новими вихованцями.

Posted By admin bnvo детальніше

Лялькотерапія як інструмент профілактики різних поведінкових проявів серед дітей

Жов
29

Лялькотерапія - це розділ арт-терапії, що використовує в якості основного прийому психокорекційного впливу ляльку (як проміжний об‘єкт взаємодії дитини і дорослого). Ідентифікуючи себе певним чином, дитина в умовній ситуації проектує свій внутрішній світ і відчуває реальні почуття. Читати далі...

Posted By admin bnvo детальніше

Позитивне ставлення до себе та інших – запорука психічного та духовного здоров‘я

Жов
29

У житті людини всі складові здоров‘я – фізична, психічна, духовна і соціальна – пов‘язані між собою, а їхній інтегрований вплив визначає загальне самопочуття особистості. Про кожну з цих складових необхідно дбати з дитинства. Читати далі...

Posted By admin bnvo детальніше

Екскурсія учнів 1-х класів до Броварської міської дитячої бібліотеки

Жов
28

З метою ознайомлення із професією бібліотекаря, виховання поваги та шани до книжок і читання в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек 25 жовтня 2019 року для учнів 1-х класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО було проведено екскурсію до Броварської міської дитячої бібліотеки.

Posted By admin bnvo детальніше

Дні довкілля

Жов
28

З метою поліпшення благоустрою та стану навколишнього середовища останній тиждень перед канікулами у Загальноосвітній школі І-ІІ ступенів та Ліцеї технологічного профілю пройшов плідно та результативно. До Днів довкілля дуже відповідально долучились учні та їх батьки.

Posted By admin bnvo детальніше

Екскурсія до «Шевченкової СвітЛиці»

Жов
25

З метою популяризації творчості Т.Г.Шевченка,  поглиблення знань учнів про життєвий шлях Кобзаря через поєднання мистецтва слова та інтерактивних технологій, розвитку в учнів емоційного інтелекту та любові до прекрасного, виховання патріотизму 24 жовтня 2019 року учні 6 класу ЗОШ І-ІІ ступенів Броварського навчально-виховного об'єднання відвідали Броварський культурно-просвітницький центр «СвітЛиця».

Posted By admin bnvo детальніше

Щедрий обід – подарунок пані Осені

Жов
25

25 жовтня 2019 року у групі «Веселка» Центру розвитку дитини БНВО відбулося свято осені. От і до нас вже осінь завітала! Всіх друзів щирих вона зібрала, її зустрічали з танцями, піснями, зі стиглими й смачними плодами. Пані Осінь походжала, все навколо фарбувала та запросила всіх малят в ліс осінній погуляти.

Posted By admin bnvo детальніше

«АБВГДейка» ярмаркує!

Жов
25

25 жовтня 2019 року у вихованців групи «АБВГДейка» Центру розвитку дитини БНВО відбулося свято «Осіннього ярмарку». Нарешті діти дочекалися того дня, коли вони святково одягнені з піднесеним настроєм завітали до музичної зали. Дітлахи охоче співали, танцювали, ярмаркували.

Posted By admin bnvo детальніше

Урок-екскурсія в природу

Жов
24

З метою орієнтування на місцевості  за допомогою Сонця, компаса та місцевих ознак 24 жовтня 2019 року учні 4 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО провели урок - екскурсію в природу. Працюючи на свіжому повітрі діти застосовували отримані знання в практичних умовах, вчилися визначати сторони горизонту за допомогою компаса, розвивали просторові уявлення та виховували інтерес до туризму.

Posted By admin bnvo детальніше

Подорож у світ казки

Жов
24

З метою виховання культури читання та формування навиків декламування, розвитку творчих здібностей та уміння презентувати себе як героя улюбленої книги 24 жовтня 2019 року для учнів 1-х класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО бібліотекарем та учнями 5 класу було проведено виховний захід – посвяту в читачі «Подорож у світ казки».

Posted By admin bnvo детальніше

Виховні заходи до Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників «Роки війни – століття пам’яті»

Жов
24

28 жовтня країна відзначатиме День визволення України від німецько-фашистських загарбників. Ця дата залишається одним із найсвітліших споминів у серці кожного громадянина України. Адже Україна зазнала чималих жертв і руйнувань у Другій світовій війні. 21-24 жовтня 2019 року в Броварському навчально-виховному об'єднанні було проведено виховні заходи «Роки війни – століття пам’яті».

Posted By admin bnvo детальніше

Мотиваційно-навчальний практикум STEM-школи

Жов
24

23 жовтня 2019 року для юних МАНівців Київщини – фізиків і математиків був проведений мотиваційно-навчальний практикум STEM-школи «Наукові дослідження. Методологія теоретичних та практичних досліджень з фізики та астрономії» на базі НТУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Юні фізики-дослідники міського територіального осередку МАН Павлюк Лев та Денисенко Олександра разом зі своїм керівником Нагорною Інною Іванівною ознайомилися з навчальними та науково-дослідними лабораторіями фізико-математичного факультету.

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Жовтень 2019

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід