Жовтень 2019

Вітаємо з перемогою!

Лис
05

Вихованців Театру хореографічного мистецтва «My dance» Центру позашкільної освіти БНВО (керівник Шихабутдінова Світлана Миколаївна)  в обласному фестивалі-конкурсі дитячих хореографічних колективів «Терпсихора запрошує...»

 

Posted By admin bnvo детальніше

Інформація про роботу Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання під час осінніх канікул 2019/2020 навчального року

Лис
04

Протягом осінніх канікул 2019 року для вихованців Центру позашкільної освіти відповідно до плану роботи було проведено ряд заходів.

 

Posted By admin bnvo детальніше

Створення комфортного середовища та ситуації успіху для виховання творчої особистості

Жов
31

31 жовтня 2019 року на базі Броварського навчально-виховного об’єднання відбулося чергове засідання міського методичного об’єднання методистів позашкільних навчальних закладів та заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти з теми «Створення комфортного середовища та ситуації успіху для виховання творчої особистості».

Posted By admin bnvo детальніше

Ігри та вправи, що сприяють адаптації дітей до умов закладу дошкільної освіти

Жов
30

Протягом вересня-жовтня 2019 року практичним психологом Андрющенко Г.О. проводилися заняття на забезпечення адаптації та комфортного перебування дітей у Центрі розвитку дитини. Більша частина уваги була приділена вихованцям молодших груп «Дзвіночок» та «Барвінок», адже майже всі вони перший раз прийшли до дитячого садочку. Також проводилися заняття в старших і середніх групах, бо їх склад цього року поповнився новими вихованцями.

Posted By admin bnvo детальніше

Лялькотерапія як інструмент профілактики різних поведінкових проявів серед дітей

Жов
29

Лялькотерапія - це розділ арт-терапії, що використовує в якості основного прийому психокорекційного впливу ляльку (як проміжний об‘єкт взаємодії дитини і дорослого). Ідентифікуючи себе певним чином, дитина в умовній ситуації проектує свій внутрішній світ і відчуває реальні почуття. Читати далі...

Posted By admin bnvo детальніше

Позитивне ставлення до себе та інших – запорука психічного та духовного здоров‘я

Жов
29

У житті людини всі складові здоров‘я – фізична, психічна, духовна і соціальна – пов‘язані між собою, а їхній інтегрований вплив визначає загальне самопочуття особистості. Про кожну з цих складових необхідно дбати з дитинства. Читати далі...

Posted By admin bnvo детальніше

Екскурсія учнів 1-х класів до Броварської міської дитячої бібліотеки

Жов
28

З метою ознайомлення із професією бібліотекаря, виховання поваги та шани до книжок і читання в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек 25 жовтня 2019 року для учнів 1-х класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО було проведено екскурсію до Броварської міської дитячої бібліотеки.

Posted By admin bnvo детальніше

Дні довкілля

Жов
28

З метою поліпшення благоустрою та стану навколишнього середовища останній тиждень перед канікулами у Загальноосвітній школі І-ІІ ступенів та Ліцеї технологічного профілю пройшов плідно та результативно. До Днів довкілля дуже відповідально долучились учні та їх батьки.

Posted By admin bnvo детальніше

Екскурсія до «Шевченкової СвітЛиці»

Жов
25

З метою популяризації творчості Т.Г.Шевченка,  поглиблення знань учнів про життєвий шлях Кобзаря через поєднання мистецтва слова та інтерактивних технологій, розвитку в учнів емоційного інтелекту та любові до прекрасного, виховання патріотизму 24 жовтня 2019 року учні 6 класу ЗОШ І-ІІ ступенів Броварського навчально-виховного об'єднання відвідали Броварський культурно-просвітницький центр «СвітЛиця».

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Жовтень 2019

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ