Вересень 2019

Допомога чотирилапим друзям

Вер
30

У період з 16 по 30 вересня 2019 року учні Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Броварського навчально-виховного об'єднання взяли участь у ІV Всеукраїнській благодійній акції «Нарру Гав для Сірка», присвяченій Всесвітньому дню захисту тварин. 

Posted By admin bnvo детальніше

Створення рою «Козацька варта»

Вер
30

30 вересня 2019 року вперше у шкільне життя впроваджується Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»). У рамках проекту «Джура» в закладі було організовано рій «Козацька варта», до складу якого ввійшли учні третього класу Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Броварського навчально-виховного об’єднання.

Posted By admin bnvo детальніше

Заходи до вшанування жертв Бабиного Яру

Вер
30

29 вересня 2019 року – 78-мі роковини одного з найжахливіших символів Голокосту – масових розстрілів мирного населення в урочищі Бабин Яр у Києві, вчинені нацистами у 1941-1943 роках. 30 вересня 2019 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні для учнів 1-7, 11 класів були проведені виховні заходи відповідної тематики.

Posted By admin bnvo детальніше

Всеукраїнський день дошкільника

Вер
28

27 вересня 2019 року відбулися святкові заходи з нагоди відзначення Всеукраїнського дня дошкілля (Київський палац дітей та юнацтва), за програмою яких проведено майстер-класи, круглі столи, виставку-ярмарок дидактичних посібників, освітянських видань, виставку дидактичних ігор та методичних розробок, виставку сучасного обладнання та засобів навчання вітчизняного виробника. Участь у заходах взяли вихователі Центру розвитку дитини БНВО Петрушкевич С.А. та Петренко І.А.

Posted By admin bnvo детальніше

Тиждень партизанської слави

Вер
27

З 23 по 27 вересня 2019 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні проводились заходи до тижня партизанської слави. 

 

Posted By admin bnvo детальніше

Дні спілкування англійською

Вер
26

Виховні заходи до Дня іноземної мови – це завжди цікаво, пізнавально та захоплююче. З 23 по 26 вересня 2019 року в Броварському навчально-виховному об’єднанні вчителями англійської мови було проведено наступні заходряд заходів.

Posted By admin bnvo детальніше

Тиждень безпеки дорожнього руху «Увага! Діти»

Вер
25

16-24 вересня 2019 року в Броварському навчально-виховному об’єднанні проводився тиждень безпеки дорожнього руху «Увага! Діти!», метою якого була профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо рідне місто з Днем народження!

Вер
23

21 вересня 2019 року місто Бровари традиційно відзначало свій день народження в парку «Перемога». За задумом організаторів фестивалю «Сусіди!» було облаштовано чотири тематичні зони, які відповідали певним районам міста Бровари.

 

Posted By admin bnvo детальніше

Праця і людина

Вер
23

20 вересня 2019 року відповідно до плану профорієнтаційної роботи на 2019/2020 н.р. для учнів 2-Б класу Загальноосвітньої школи І-ІІ ст. БНВО Шелест Г.В., вихователь ГПД, організувала та провела заняття «Праця та її роль у житті людини». 

Posted By admin bnvo детальніше

Пізнавально та весело

Вер
23

20 вересня 2019 року учні 5 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО відвідали головні парадні ворота древнього Києва часів Ярослава Мудрого та музей «Золоті ворота».

 

Posted By admin bnvo детальніше

Заходи присвячені Міжнародному дню миру

Вер
23

Напередодні Всесвітнього Дня Миру, 19-20 вересня 2019 року, у Броварському навчально-виховному об’єднанні були проведені різноманітні заходи та виховні години з метою привернути увагу до необхідності підтримки миру в світі.

Posted By admin bnvo детальніше

Навчальна екскурсія до супермаркету

Вер
20

18 та 19 вересня 2019 року учні 2-А класу, досліджуючи тему «Грошова одиниця України. Робимо покупки» з предмету «Я досліджую світ», з практичною метою відвідали місцевий супермаркет, де вчилися самостійно робити покупки.

Posted By admin bnvo детальніше

Всеукраїнський тиждень #РазомПротиБулінгу

Вер
19

В рамках правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» з 16 вересня по 20 вересня 2019 року проводиться Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу під хештегом: Разом Проти Булінгу. Учні та класні керівники БНВО долучились до даного заходу. Відповідно з 16 вересня по 19 вересня 2019 року проводились різноманітні заходи, спрямовані на інформування учнів про проблеми дружби та ворожнечі, насилля та жорстокості, булінгу та адміністративної відповідальності за його вчинення.

Posted By admin bnvo детальніше

Проведення Олімпійського тижня у Броварському навчально-виховному об’єднанні

Вер
18

Відповідно до плану роботи організаційно масового відділу БНВО про проведення Олімпійського тижня – 2019 та з метою пропаганди здорового способу життя, популяризації олімпійського руху, розвитку фізичної культури і масового спорту серед учнів, виховання почуття патріотизму, гордості за успіхи українських спортсменів та з нагоди Дня фізичної культури та спорту у Броварському навчально-виховному об’єднанні з 09 по 17 вересня 2019 року пройшов Олімпійський тиждень.

Posted By admin bnvo детальніше

Показові виступи з ушу

Вер
18

17 вересня 2019 року для учнів 1-5 класів Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів БНВО було організовано зустріч із майстром спорту Міжнародного класу Ломенком Олегом Володимировичем. 

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Вересень 2019

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ