Вересень 2019

Допомога чотирилапим друзям

Вер
30

У період з 16 по 30 вересня 2019 року учні Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Броварського навчально-виховного об'єднання взяли участь у ІV Всеукраїнській благодійній акції «Нарру Гав для Сірка», присвяченій Всесвітньому дню захисту тварин. 

Posted By admin bnvo детальніше

Заходи до вшанування жертв Бабиного Яру

Вер
30

29 вересня 2019 року – 78-мі роковини одного з найжахливіших символів Голокосту – масових розстрілів мирного населення в урочищі Бабин Яр у Києві, вчинені нацистами у 1941-1943 роках. 30 вересня 2019 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні для учнів 1-7, 11 класів були проведені виховні заходи відповідної тематики.

Posted By admin bnvo детальніше

Всеукраїнський день дошкільника

Вер
28

27 вересня 2019 року відбулися святкові заходи з нагоди відзначення Всеукраїнського дня дошкілля (Київський палац дітей та юнацтва), за програмою яких проведено майстер-класи, круглі столи, виставку-ярмарок дидактичних посібників, освітянських видань, виставку дидактичних ігор та методичних розробок, виставку сучасного обладнання та засобів навчання вітчизняного виробника. Участь у заходах взяли вихователі Центру розвитку дитини БНВО Петрушкевич С.А. та Петренко І.А.

Posted By admin bnvo детальніше

Тиждень партизанської слави

Вер
27

З 23 по 27 вересня 2019 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні проводились заходи до тижня партизанської слави. 

 

Posted By admin bnvo детальніше

Дні спілкування англійською

Вер
26

Виховні заходи до Дня іноземної мови – це завжди цікаво, пізнавально та захоплююче. З 23 по 26 вересня 2019 року в Броварському навчально-виховному об’єднанні вчителями англійської мови було проведено наступні заходряд заходів.

Posted By admin bnvo детальніше

Тиждень безпеки дорожнього руху «Увага! Діти»

Вер
25

16-24 вересня 2019 року в Броварському навчально-виховному об’єднанні проводився тиждень безпеки дорожнього руху «Увага! Діти!», метою якого була профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо рідне місто з Днем народження!

Вер
23

21 вересня 2019 року місто Бровари традиційно відзначало свій день народження в парку «Перемога». За задумом організаторів фестивалю «Сусіди!» було облаштовано чотири тематичні зони, які відповідали певним районам міста Бровари.

 

Posted By admin bnvo детальніше

Праця і людина

Вер
23

20 вересня 2019 року відповідно до плану профорієнтаційної роботи на 2019/2020 н.р. для учнів 2-Б класу Загальноосвітньої школи І-ІІ ст. БНВО Шелест Г.В., вихователь ГПД, організувала та провела заняття «Праця та її роль у житті людини». 

Posted By admin bnvo детальніше

Пізнавально та весело

Вер
23

20 вересня 2019 року учні 5 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО відвідали головні парадні ворота древнього Києва часів Ярослава Мудрого та музей «Золоті ворота».

 

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Вересень 2019

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ