Січень 2016

Українські вечорниці

Січ
29

28 січня 2016 року у філії Броварського навчально-виховного об’єднання - «Абсолют» Рада дітей та учнівської молоді міста Бровари організували та провели виховний захід «Українські вечорниці».

Posted By levnata детальніше

Мотивація до успіху

Січ
29

Серед вихованців Центру позашкільної освіти БНВО практичний психолог Чуняк В.А. протягом січня 2016 року провела тестування на мотивацію до успіху (за Т.Елерсом).

Posted By levnata детальніше

Геть страх!

Січ
28

27 та 28 січня 2016 року практичний психолог Чуняк В.А. провела заняття зі збагачення емоційно-ціннісної сфери вихованців груп «Малятко» і «Сонечко» Центру розвитку дитини.

 

Posted By levnata детальніше

Проведення комплексної психодіагностики педагогічного колективу закладу

Січ
28

11-21 січня 2016 року практичний психолог Орещенко А.І. провела індивідуальну, комплексну психодіагностику педагогічного колективу Ліцею технологічного профілю та Центру професійної освіти БНВО.

Posted By levnata детальніше

Семінар-практикум «Професійна орієнтація старшокласників за Європейською методикою «Маgellano Університет».

Січ
28

27 січня 2016 року на базі Броварського навчально-виховного об’єднання Броварської міської ради було проведено семінар-практикум директорів, заступників директорів з виховної роботи та практичних психологів загальноосвітніх навчальних закладів м.Бровари з теми: «Професійна орієнтація старшокласників за Європейською методикою «Маgellano Університет».

Posted By levnata детальніше

Вітаємо!!!

Січ
27

В обласному етапі XV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості,
присвяченого Шевченківським дням під гаслом
"Об'єднаймося ж, брати мої!"

Заохочувальну грамоту

за роботу «Вишитий рушник» (декоративно-ужиткове мистецтво)

отриамала Волинець Анастасіявихованка гуртка «Рукоділля та цікаве дозвілля»

Posted By levnata детальніше

Семінар для педагогів «Я-концепція як фактор життєтворчості особистості»

Січ
26

26 січня 2016 року практичні психологи БНВО Орещенко А.І. та Чуняк В.А. підготували та провели семінар для педагогічних працівників закладу на тему «Я-концепція як фактор життєтворчості особистості».

 

Posted By levnata детальніше

Розвиток здібностей учнів шляхом залучення їх до участі в роботі міського територіального осередку МАН

Січ
26

2015/2016 навчальний рік у Міському територіальному осередку МАН розпочався з формування бази даних обдарованих дітей та вчителів-керівників творчих робіт. У цьому році до співпраці залучилися всі навчальні заклади міста. Протягом  вересня активне спілкування із ними дало змогу сформувати банк даних МТО МАН. 

Posted By levnata детальніше

Участь в обласному конкурсі «Позитив життя»

Січ
21

20 січня 2016 року учні та вихованці  БНВО взяли участь в обласному конкурсі творчих робіт «Позитив життя». Цей конкурс проводиться з метою розвитку соціальної активності молоді, популяризації та пропаганди здорового способу життя, сприяння участі учнівської та студентської молоді у червонохрестній діяльності.

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Січень 2016

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ