Патріотичне виховання

Шануй мову калинову

Лис
10

8, 9 листопада 2018 року з метою поглиблення знань учнів про виникнення писемності, про історію та розвиток рідної мови; про її красу і багатство; виховання любові і поваги до рiдного слова в Броварському навчально-виховному об’єднанні відбулося свято української писемності та мови.

Posted By levnata детальніше

Українознавча гра «Мова ДНК нації»

Лис
08

8 листопада 2018 року вчитель української мови та літератури Колтко Марія Олександрівна провела українознавчу гру «Мова ДНК нації» приурочену Дню української писемності та мови.

 

Posted By levnata детальніше

Плекаймо рідну мову

Лис
08

8 листопада 2018 року з метою формування розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава; розширення знань про красу і багатство української мови; виховання любові до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою для учнів 2 класу ЗОШ І-ІІ ст. класовод Вальченко Валентина Олексіївна провела виховну годину «Мово наша рідна, мово солов’їна, мово українська, батьківська, материнська».

Posted By levnata детальніше

Ніхто не забутий! Ніщо не забуто!

Лис
05

5 листопада 2018 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні з метою висвітлення важливої ролі України у Другій світовій війні, подвиг і жертовність нашого народу та його вагомий внесок у здобуття перемоги антигітлерівської коаліції для учнів 1-6 класів ЗОШ І-ІІ ст. та старшокласників Ліцею технологічного профілю класними керівниками та вихователями ГПД були проведені виховні години, тематичні уроки та бесіди «Ніхто не забутий! Ніщо не забуто!».

Posted By levnata детальніше

Майстер-клас «Ліплення із солоного тіста»

Жов
31

30 жовтня 2018 року для вихованців гуртків декоративно-ужиткового напрямку Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання керівник гуртка «Майстерня подарунків» Чернецька Наталія Віталіївна провела заняття у формі майстер-класу «Ліплення із солоного тіста».

Posted By levnata детальніше

Інформація про проведення заходів присвячених Дню захисника України та Дня Українського козацтва у Броварському навчально-виховному об’єднанні

Жов
18

До дня Захисника України з метою вшанування мужності та героїзму, захисників незалежності і територіальної цілісності, військових традицій українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві у Броварському навчально-виховному об’єднанні було заплановано та проведено ряд заходів.

Posted By levnata детальніше

Славні, мужні, сильні – наші козаки активні

Жов
17

З метою виховання почуття патріотизму та моральних якостей, сприянню створення міцного класного колективу 16 жовтня 2018 року класним керівником 5 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО Колтко Марією Олександрівною був проведений виховний захід, присвячений Дню захисника України «Славні, мужні, сильні – наші козаки активні».

Posted By levnata детальніше

Як готувалися вихованці Центру позашкільної освіти до Дня захисника України!

Жов
15

З 08 по 13 жовтня 2018 року вихованці Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання взяли участь у виховних заходах та майстер-класах, які проходили в рамках військово-патріотичного тижня, присвяченого Дню захисника України.

Posted By levnata детальніше

Ми маленькі козачата

Жов
12

11 жовтня 2018 року серед учнів 4 класу ЗОШ І-ІІ ступенів Броварського навчально-виховного об’єднання проведено розважальну програму – «Ми маленькі козачата». 

 

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Патріотичне виховання

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ