Квітень 2018

Вітаємо з перемогою!!!

Травень
03

У II Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Таланти Карпат» колектив театру хореографічного мистецтва «My dance» Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання на чолі з талановитими керівниками Шихабутдіновою Світланою Миколаївною та Шихабутдіновим Ігорем Павловичем.

Posted By levnata детальніше

Мета і умови праці у професіях типу «Людина і техніка»

Кві
30

30 квітня 2018 року керівник гуртка «Дизайн і технології» Чернецька Н.В. провела профорієнтаційне заняття «Мета і умови праці у професіях типу «Людина і техніка». Технічні конструкції. Винахідництво і раціоналізаторство в Україні» для учнів 3 класу Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів БНВО.

Posted By levnata детальніше

Вітаємо з перемогою!!!

Кві
30

У II Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «З Україною в серці» вокальний гурток «Струмочок», керівник Пучкова Олександра Іллівна.

 

Posted By levnata детальніше

XVІ Міжнародна наукова конференція студентів та молодих вчених «Шевченківська весна: досягнення біологічної науки/Bioscience advances»

Кві
29

З 24 по 27 квітня 2018 року в стінах ННЦ «Інститут біології та медицини» відбулася XVI Міжнародна наукова конференція «Шевченківська весна: досягнення біологічної науки / BioScience Advances». Для участі у конференції зареєструвалось 202 учасника з 5 країн. Серед розмаїття біологічних досліджень, що були презентовані на конференції, члени міського територіального осередку МАН Карпець Олександра та Сліжук Ольга представили свої цікаві роботи: «Біопошкодження мікроміцетами керамічної плитки», «Вплив «Кокарніту» на лікування алкогольної полінейропатії».

Posted By levnata детальніше

Кращий за професією

Кві
28

З 23 по 27 квітня 2018 року серед учнів 11 класу Ліцею технологічного профілю БНВО з професій «Кухар», «Водій автотранспортних засобів категорії «В», «Оператор комп’ютерного набору» пройшов конкурс професійної майстерності «Кращий за професією» з метою визначення навичок професійної майстерності, розвитку творчого потенціалу молодих фахівців, інтересу до обраних професій, популяризації професій та виховання позитивного ставлення до праці.

Posted By levnata детальніше

Робота з літературним твором

Кві
28

В межах роботи творчої групи вчителів молодшої ланки у 2-му та 3-му класах ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО 27 квітня 2018 року був проведений урок-спілкування з літературного читання («Робота з літературним твором»).

 

Posted By levnata детальніше

Риси та якості майбутнього фахівця

Кві
28

З метою сприяння усвідомленню взаємозв’язку між особистими цілями та професійним вибором та розширення знань учнів про світ професій 27 квітня 2018 року для учнів 5 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО класним керівником була проведена виховна година на тему «Риси та якості майбутнього фахівця».

Posted By levnata детальніше

День охорони праці

Кві
28

16-27 квітня 2018 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні в рамках Тижня безпеки життєдіяльності  проведені виховні заходи до Всесвітнього дня охорони праці для учнів ЗОШ І-ІІ ступенів.

 

Posted By levnata детальніше

Тиждень безпеки життєдіяльності

Кві
28

З 16 по 27 квітня 2018 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні проходили Тиждень безпеки дитини та Тиждень знань з безпеки життєдіяльності. Відповідно до плану Тижнів безпеки були проведені заняття, бесіди, виховні години, екскурсії учнів, вихованців.

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Квітень 2018

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ