Грудень 2019

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Гру
28

Хай ангел торкнеться вас ніжно крилом,

Зігріє вам серце Різдвяним теплом.

Хай радість, кохання наповнять ваш дім,

Оселяться щастя і спокій у нім!

 

Posted By levnata детальніше

Використання ІКТ в діяльності педагога

Гру
28

Застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій – одна з найбільш важливих та стійких тенденцій розвитку світового освітнього процесу. У зв’язку з цим система освіти України зазнає суттєвих змін і стає неможливою без використання інформаційно-комунікаційних технологій. 27-28 грудня 2019 року для працівників БНВО було проведено майстер-клас «Використання ІКТ в діяльності педагога».

Posted By admin bnvo детальніше

Діяльність педагога в умовах Нової української школи

Гру
26

Головною метою освітньої діяльності закладу загальної середньої освіти є всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства. Досягти даної мети можна, забезпечивши високий рівень якості освіти. Тому 26 грудня 2019 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні відповідно до плану роботи закладу було проведено засідання педагогічної ради «Діяльність педагога в умовах Нової української школи», на якому розглядалось питання формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у БНВО за напрямом «Педагогічна діяльність педагогічних працівників». 

Posted By admin bnvo детальніше

Новорічна «Рукавичка» в гостях у малят

Гру
26

24 грудня 2019 року відбулося новорічне свято у групі «Дзвіночок» Центру розвитку дитини БНВО (вул. М. Лагунової, 17а). Маленькі вихованці стали учасниками драматизації казочки «Рукавичка». Всі звірята, дівчата та хлоп’ята танцювали, водили хороводи, співали веселі зимові пісеньки, декламували вірші, демонстрували свої акторські здібності та гралися з казковими героями.

Posted By admin bnvo детальніше

З Новим Роком, друзі!

Гру
26

24 грудня 2019 року у філії Броварського навчально-виховного об’єднання (вул. Київська, 1) відбулося новорічне свято для вихованців молодшої  групи «Барвінок» Центру розвитку дитини «З Новим Роком, друзі милі»!

Posted By admin bnvo детальніше

Екскурсія на "Шоколадну фабрику ROSHEN"

Гру
25

24 грудня 2019 року учні 1-А класу побували на екскурсії, а саме "Шоколадній фабриці ROSHEN", та здійснили мандрівку до місця, де народжується Шоколад. Під час візиту, діти пройшли інструктаж, відвідали Виробничий цех та у відділі Пакування створили упаковку для Шоколаду за власним дизайном! Крім того, учні мали змогу відвідати Winter Village та поринути в казкову атмосферу Нового року!

Posted By admin bnvo детальніше

Екскурсія на фабрику ялинкових прикрас

Гру
24

23 грудня  2019 року учні 2-А класу відвідали фабрику ялинкових прикрас «Клавдієво», яка продовжує традиції майстерності виготовлення скляних ялинкових іграшок вже багато десятиліть.

Posted By admin bnvo детальніше

Подаруй Різдво тваринці

Гру
24

З огляду на бажання дітей робити щось корисне для суспільства, тим самим набувати новий життєвий досвід, нові знання та навички, учні третього класу БНВО на чолі з класоводом Вальченко В.О. та вихователем ГПД Задорожньою І.С. ініціювали проведення соціальної благодійної акції «Подаруй Різдво тваринці» серед учнівського та педагогічного колективу, спрямовану на розвиток партнерства та волонтерства на місцевому рівні. Соціальна акція пройшла з метою здійснення підтримки тварин, які перебувають у притулках міста.  

Posted By admin bnvo детальніше

Вогники дитячої творчості

Гру
23

Протягом І семестру 2019/2020 навчального року на уроках української літератури учні 5 класу вивчали українські народні та літературні казки. Учитель Бабенко Тетяна Олександрівна запропонувала п’ятикласникам, які із захопленням читали казки різних авторів, спробувати й самим написати казку або цікаву розповідь та створити макет книжки. Діти відповідально поставилися до цього завдання: написали свої казки та цікаві розповіді, підібрали або намалювали ілюстрації до них. 23 грудня 2019 року п’ятикласники успішно презентували свій доробок перед однокласниками, а також завітали у гості до учнів 2-Б класу. 

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Грудень 2019

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ