Березень 2019

Організація дозвілля дітей під час весняних канікул

Кві
01

Протягом весняних канікул у Центрі позашкільної освіти БНВО відповідно до плану роботи були проведені наступні заходи.

 

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!!!

Бер
29

З перемогою в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».
I місце здобув Карпізін Валентин, за роботу «Робота кипить біля млину», (номінація «Архітектура та будівництво»).
II місце здобув Кривовяз Максим за роботу «Автопарк», (номінація «Спортивно-технічне моделювання»), вихованці гуртка «Дизайн і технології», керівник Чернецька Наталія Віталіївна.

Posted By admin bnvo детальніше

Партнерська взаємодія педагогів у формуванні компетентного конкурентоспроможного випускника

Бер
27

27 березня 2019 року на базі Броварського навчально-виховного об’єднання відбулося чергове засідання міського методичного об’єднання методистів позашкільних навчальних закладів з теми: «Партнерська взаємодія педагогів закладів позашкільної та загальної середньої освіти у формуванні компетентного конкурентоспроможного випускника».

Posted By admin bnvo детальніше

Засідання педагогічної ради «Зустріч у клубі творчої діяльності»

Бер
27

26 березня 2019 року з метою презентації досвіду роботи педагогів, які атестувалися у 2018/2019 навчальному році відбулося засідання педагогічної ради Броварського навчально-виховного об’єднання «Зустріч у клубі творчої діяльності» у формі творчих звітів педагогів. 

Posted By admin bnvo детальніше

Участь учнів та вихованців БНВО у Всеукраїнському конкурсі юних дослідників «Кристали-2019» імені Євгена Гладишевського

Бер
26

25 березня 2019 року учні 5 та 6 класу ЗОШ І-ІІ ст. (Бу Шдід Оскар, Музиченко Анастасія) та вихованці Центру позашкільної освіти (Кисіль Марія, Поплавська Анастасія) взяли участь у Всеукраїнському конкурсі юних дослідників «Кристали-2019» імені Євгена Гладишевського.

Posted By admin bnvo детальніше

Вода – джерело життя

Бер
25

22 березня 2019 року для учнів ЗОШ І-ІІ ст. БНВО педагоги закладу провели виховні заходи приурочені до Всесвітнього дня води. 

 

Posted By admin bnvo детальніше

Людина для професії чи професія для людини?

Бер
25

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи на 2018/2019 н.р. 22 березня 2019 року  Шляхтиченко І.В., класний керівник, провела для учнів 6 класу ЗОШ І-ІІ ст. БНВО виховну годину «Людина для професії чи професія для людини?».

Posted By admin bnvo детальніше

Вишиванка як традиційний вид декоративно-ужиткового мистецтва

Бер
25

22 березня 2019 року учителем трудового навчання Орещенко А.І. було проведено з учнями 6 класу ЗОШ І-ІІ ступенів урок-подорож «До коріння українського народу».

Posted By admin bnvo детальніше

Відгадай професію

Бер
22

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи на 2018/2019 н.р. 20 та 22 березня 2019 року Кисіль С.В., методист з профорієнтаційної роботи, для учнів 1-х класів ЗОШ І-ІІ ст. БНВО провела профорієнтаційну вікторину «Відгадай професію».

Posted By admin bnvo детальніше

Екскурсія учнів 4 класу на кондитерську фабрику

Бер
22

З метою розширення знань про професії, 21 березня 2019 року учні  4-го класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО побували на Київській кондитерській  фабриці «Рошен», де здійснили цікаву мандрівку до місця народження шоколаду.

Posted By admin bnvo детальніше

Зустріч учнів 6 класу з броварською поетесою

Бер
21

З метою формування читацьких інтересів та виховання впевненої громадянської позиції 21 березня 2019 року з нагоди Всесвітнього дня поезії для учнів 6 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО бібліотекарем Поджарою Т.А. та вчителем української мови та літератури Колтко М.А. було організовано та проведено екскурсію до Броварської міської бібліотеки.

Posted By admin bnvo детальніше

Інформація про проведення виховних заходів до 205-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка у Броварському навчально-виховному об’єднанні

Бер
19

З 6 по 15 березня 2019 року традиційно педагоги Броварського навчально-виховного об’єднання проводять різноманітні заходи, відзначаючи разом з усією Україною цю знаменну дату – День народження генія українського народу Т.Г.Шевченка – величної особистості в історії України, знаменного митця, художника і поета.

Posted By admin bnvo детальніше

80-річчя проголошення незалежності Карпатської України

Бер
19

18 березня 2019 року вчителем історії Шляхтиченко Іриною Вікторівною відповідно календарно-тематичного планування та з метою відзначення 80-ї річниці від проголошення Карпатської України було проведено урок-пам’яті на тему «Українські землі у складі Чехословаччини. Карпатська Україна». 

Posted By admin bnvo детальніше

Прєм’єра вистави «Аліса у Задзеркаллі»

Бер
18

15 березня 2019 року вихованці театральної студії «Посмішка» (керівник  Скорик Н.П.) показали для учнів 2-6 класів ЗОШ І-ІІ ст. БНВО виставу «Аліса у Задзеркаллі».

 

Posted By admin bnvo детальніше

Як потрапляє хліб на стіл

Бер
15

14 березня 2019 року Задорожня І.С., вихователь ГПД, для учнів 2-го класу ЗОШ І-ІІ ст. БНВО провела профорієнтаційний виховний захід на тему: «Як потрапляє хліб на стіл» з метою викликати у дітей бажання  виконувати посильну працю, допомагати дорослим, виховувати повагу до праці хліборобської професії, дбайливо ставитись до результату їх роботи та любові до хліба. 

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Березень 2019

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід