Увага! Розпочалося голосування за проекти громадського бюджету міста Sticky

Чер
18

Голосування триватиме з 18.06.2018 по 09.07.2018.

Проект БНВО: Реконструкція міжбудинкового проїзду будинків №49,51,53,53-а по вул. Короленкавтор проекту: Макаренко Ольга Сергіївна).

Проголосувати за проект 

Posted By levnata детальніше

До побачення, Ліцей!

Чер
28

27 червня 2018 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні відлунали прощальні акорди випускного вальсу для випускників Ліцею технологічного профілю БНВО. Ведучі радо вітали на святковому балі педагогів, випускників та їх батьків.

Posted By levnata детальніше

День патріота у пришкільному таборі

Чер
15

Останній табірний день пройшов під назвою «Ми патріоти своєї держави». 15 червня 2018 року для вихованців пришкільного табору був проведений виховний захід «Я – патріот своєї Батьківщини», на якому діти розширили та поглибили свої знання про поняття патріотизму. 

Posted By levnata детальніше

Казковий день у пришкільному таборі

Чер
15

14 червня 2018 року став Днем казки у пришкільному таборі «Успіх». Разом із педагогами діти підготували англійською мовою постановку знаменитої казки «Червоний Капелюшок» та міні-спектакль «В гостях у Аліси».

Posted By levnata детальніше

Звітування директора Броварського навчально-виховного об'єднання Ткачук Ірини Олександрівни

Чер
15

14 червня 2018 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні з метою забезпечення прозорості, відкритості і демократичності управління навчальним закладом відбулося звітування директора Ткачук Ірина Олександрівни перед педагогічним, учнівським колективами та батьківською громадськістю про основні напрями діяльності керівника на даній посаді, створення у закладі освіти належних умов для забезпечення рівного доступу дітей для здобуття якісної освіти та змістовного дозвілля дітей та учнівської молоді, результати роботи БНВО у 2017/2018 навчальному році.

Posted By levnata детальніше

День туризму у пришкільному таборі

Чер
14

13 червня 2018 року вихованці пришкільного табору «Успіх» здійснили цікаву подорож до невеликого містечка Переяслав-Хмельницького, що знаходиться в 85 кілометрах від Києва.

 

Posted By levnata детальніше

День творчості у пришкільному таборі

Чер
13

12 червня 2018 року для вихованців пришкільного табору «Успіх» була проведена тематична профорієнтаційна екскурсія «Професії мужніх людей» до Броварського відділу поліції. 

Posted By levnata детальніше

День дружби у пришкільному таборі

Чер
12

З нагоди Дня дружби 11 червня 2018 року в пришкільному таборі «Успіх» був проведений виховний захід «Друг – це означає другий я!», на якому діти переглянули мультфільм про дружбу, спільно намалювали сонечко Дружби, промінчиками якого були головні складові дружби. 

Posted By levnata детальніше

День довкілля у пришкільному таборі

Чер
09

З кожним роком проблема збереження довкілля стає все більш актуальною, тому з метою виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю та всієї нашої планети в рамках Дня довкілля 8 червня 2018 року вихованці пришкільного табору «Успіх» здійснили екскурсію в Національний науково-природничий музей міста Києва.

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на Броварське навчально-виховне об'єднання RSS

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ