Право та обов’язок

Жов
18

18 жовтня 2018 року психологом та соціальним працівником Броварського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області Андріященко Ю.В. та Неділько Т.А. в рамках роботи Правового лекторію «Право та обов’язок» з учнями 5, 6 класів була проведена лекція на тему: «Причини правопорушень серед підлітків та їх попередження».

Posted By levnata детальніше

Інформація про проведення заходів присвячених Дню захисника України та Дня Українського козацтва у Броварському навчально-виховному об’єднанні

Жов
18

До дня Захисника України з метою вшанування мужності та героїзму, захисників незалежності і територіальної цілісності, військових традицій українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві у Броварському навчально-виховному об’єднанні було заплановано та проведено ряд заходів.

Posted By levnata детальніше

Славні, мужні, сильні – наші козаки активні

Жов
17

З метою виховання почуття патріотизму та моральних якостей, сприянню створення міцного класного колективу 16 жовтня 2018 року класним керівником 5 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО Колтко Марією Олександрівною був проведений виховний захід, присвячений Дню захисника України «Славні, мужні, сильні – наші козаки активні».

Posted By levnata детальніше

Стартував міжнародний проект українсько-польського обміну молоддю «Курс учнівського самоврядування»

Жов
17

Відповідно до рішення Українсько-Польської Ради Обміну Молоддю Броварське навчально-виховне об’єднання стало переможцем конкурсного відбору на реалізацію міжнародного проекту «Курс учнівського самоврядування», в рамках якого з 15 по 23 жовтня 2018 року буде приймати у себе представників Конвенту Самоврядної Співпраці, Республіка Польща.

Posted By levnata детальніше

Участь Клубу військово-історичної мініатюри «Десна» у ХI Міжнародному авіакосмічному салоні «АВІАСВІТ – ХХІ»

Жов
16

9-12 жовтня 2018 року Клуб військово-історичної мініатюри «Десна» (керівники Маєвський Олександр Іванович, Кашперський Володимир Євгенійович) Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання брав участь у ХI Міжнародному авіакосмічному салоні «АВІАСВІТ – ХХІ», який проходив у Міжнародному виставковому центрі.

Posted By levnata детальніше

Як готувалися вихованці Центру позашкільної освіти до Дня захисника України!

Жов
15

З 08 по 13 жовтня 2018 року вихованці Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання взяли участь у виховних заходах та майстер-класах, які проходили в рамках військово-патріотичного тижня, присвяченого Дню захисника України.

Posted By levnata детальніше

Ми маленькі козачата

Жов
12

11 жовтня 2018 року серед учнів 4 класу ЗОШ І-ІІ ступенів Броварського навчально-виховного об’єднання проведено розважальну програму – «Ми маленькі козачата». 

 

Posted By levnata детальніше

Козацькому роду нема переводу

Жов
12

11 жовтня 2018 року до Дня захисника України класні керівники 1-х класів ЗОШ І-ІІ ст. провели для учнів цікаві виховні заходи. Для учнів 1-А класу класний керівник Стенченко О.П. організувала та провела конкурсно-розважальну програму «Козацькі розваги». Для учнів  1-Б класу класний керівник Кошель Н.М. провела виховну годину на тему: «Україна у моєму серці». 

Posted By levnata детальніше

Екскурсія до міського краєзнавчого музею

Жов
12

11 жовтня 2018 року учні 2 класу ЗОШ І-ІІ ст. БНВО відвідали тематичну виставку міського краєзнавчого музею приурочену до Дня захисника України.

 

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на Броварське навчально-виховне об'єднання RSS

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ