Листопад 2018

Творче заняття "Креатив"

Гру
03

28-30 листопада 2018 року для учнів 1-А класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО вихователь групи продовженого дня Хандюк О.Г. провела виховний захід "Креатив". У ході заходу діти вдосконалювали навички роботи з пластичним матеріалом (солоним тістом), вчилися визначати форму і пластику окремих складових частин виробу, відтворювати їх образи в ліпленні. 

Posted By levnata детальніше

Молодь - за здоровий спосіб життя

Гру
03

З метою виховання навичок здорового способу життя 30 листопада 2018 року для учнів 10 класу Ліцею БНВО бібліотекарем закладу було проведено огляд виставки літератури «Молодь - за здоровий спосіб життя» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

Posted By levnata детальніше

Зупинимо СНІД, доки він не зупинив нас!

Гру
03

1 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом та день толерантності до ВІЛ-інфікованих, особливо акцентує увагу на тому, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Кожного року до цієї дати у Броварському навчально-виховному об’єднанні проводяться просвітницькі заходи.

Posted By levnata детальніше

Професії мого роду

Лис
29

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи на 2018/2019 н.р. 28 листопада 2018 року вихователь групи продовженого дня Орещенко А.І. для учнів 5 класу ЗОШ І-ІІ ст. БНВО провела виховну годину на тему: «Професія мого роду».

Posted By levnata детальніше

Визначення рівня сформованості ціннісного ставлення до здоров’я учнів БНВО

Лис
29

В Броварському начально-виховному об’єднанні з 22 жовтня по 26 жовтня 2018 року тривала вхідна діагностика та з 26 листопада по 29 листопада 2018 року, було проведено вихідну діагностику. Мета діагностики спрямована на визначення рівня сформованості ціннісного ставлення до здоров’я. В дослідженні взяли участь учні 2; 3; 4; 5; 6 та 10 класів.

Posted By levnata детальніше

Двотижневик міжнародної солідарності та Фестиваль прав дитини

Лис
28

З 16 по 26 листопада 2018 року вихованці Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання Горбач Артем та Поплавська Анастасія у складі делегації від міста Бровари взяли активну участь у Двотижневику міжнародної солідарності та Фестивалі прав дитини, який відбувався у м. Трюсі (Франція).

Posted By levnata детальніше

Вшанування пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років

Лис
28

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932-1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України. Тому до цієї дати з 23  по 27 листопада 2018 року з метою поглиблення знань дітей про трагічні події 1932-1933 років, вшанування світлої пам’яті безвинно замучених голодом та політичними репресіями людей, виховування непримиренність до насилля, поваги, турботи, співчуття до людей, які пережили страхіття голодомору педагоги БНВО для учнів 1-6 класів ЗОШ І-ІІ ст. та 10 класу Ліцею технологічного профілю БНВО організували і провели цикл заходів.

Posted By levnata детальніше

Горобина пізньої осені

Лис
27

26 листопада.2018 року гарним, прощальним дарунком від красуні-осені стало заняття з  аплікації у групі «Веселка» Центру розвитку дитини БНВО. «Горобина пізньої осені», саме такою була тема заняття, де вихованці навчилися колективно, спільно один з одним працювати, розділяючи обов’язки між собою.

Posted By levnata детальніше

Моя майбутня професія

Лис
27

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи на 2018/2019 н.р. 23 листопада 2018 року вихователь ГПД Задорожня І.С. для учнів 2 класу ЗОШ І-ІІ ст. провела профорієнтаційне заняття «Моя майбутня професія» з метою ознайомлення дітей з такими професіями як садівник, квітникар, озеленювач, розвитку мислення, формування елементарних про виробничу та невиробничу сфери діяльності, виявлення інтересу і поваги до професій.

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Листопад 2018

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ