Психологічна служба Школи

Зустріч з представниками ювенальної превенції

Лис
23

Протягом листопада 2021 року співробітники ювенальної превенції старший лейтенант поліції Теплюк Я.В. та інспектор Хауха Б.В. провели для учнів 5-9 класів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО лекцію про права та обов’язки дітей, а також нагадали основні правила безпеки у побуті, на вулиці та в Інтернет-мережі.

Posted By admin bnvo детальніше

Звіт за результатами дослідження адаптації до нових навчальних умов серед здобувачів освіти 1-их класів

Лис
08

Школа висуває першокласнику великі вимоги. Дитина включається в систематичну навчальну працю, у неї з’являються нові обов’язки. За даними проведених діагностичних досліджень та спостережень під час уроків, роботи у колективі, поведінки можемо зробити наступні висновки. Високий рівень соціально-психологічної зрілості та адаптації до нових навчальних умов мають 75% учнів, середній рівень - 25%, низького рівня – не зафіксовано. Читати далі...

Posted By admin bnvo детальніше

Адаптація учнів 5 класу до умов навчання у базовій (середній) школі

Лис
04

Перехід учнів із початкової школи до середньої вважається кризовим періодом. Учням потрібен час, щоб пристосуватися до нового темпу та стилю життя. Тому метою дослідження було вивчення адаптації до умов навчання при переході в середню ланку. Особливу увагу приділяли наступним показникам: ставлення до закладу; психологічний стан; соціальна дезадаптація. Читати далі...

Posted By admin bnvo детальніше

Профілактика булінгу в закладі

Жов
28

26 та 27 жовтня 2021 року серед педагогів Броварського навчально-виховного об’єднання проводилися тренінги на тему «Профілактика булінгу у закладі освіти» (відповідно до Плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) у Броварському навчально-виховному об’єднанні на 2021/2022 н.р.).

Posted By admin bnvo детальніше

Профілактичні заходи до Всесвітнього дня психічного здоров’я

Жов
13

У період з 7 по 13 жовтня 2021 року психологічною службою Броварського навчально-виховного об’єднання були проведені заходи до Всесвітнього дня психічного здоров’я, який відзначається щорічно 10 жовтня.

Posted By admin bnvo детальніше

Проведення профілактичних заходів, приурочених до Всесвітнього дня запобігання самогубствам

Вер
14

Щорічно 10 вересня відзначається Всесвітній день запобігання самогубствам. Основними причинами суїцидальної поведінки можуть бути психічні розлади, проблеми у спілкуванні з родиною чи друзями, почуття самотності тощо. Саме тому у період з 8 по 13 вересня 2021 року практичними психологами Броварського навчально-виховного об’єднання були проведені різні заходи, спрямовані на формування у підростаючого покоління ціннісного ставлення до власного життя.

Posted By admin bnvo детальніше

Ознаки успішної адаптації дитини до школи

Вер
13

Успішність адаптації до навчання у початкових класах є важливою для успішного навчання дитини й надалі. Саме у початкових класах продовжується формування компетентностей, які включають такі якості, як ініціативність, співпраця, здатність до роботи в колективі, комунікативні здібності, уміння вчитися, оцінювати, логічно мислити, відбирати і використовувати відомості. Тому процесу адаптації першокласників приділяється велика увага зі сторони педагогів і психологів. Також дуже необхідною на цьому етапі є інтеграція зусиль батьків і педагогів. Рекомендуємо батькам наступну інформацію щодо ознак успішної адаптації дитини до школи. Читати далі...

Posted By admin bnvo детальніше

Я - особистість

Чер
04

3-4 червня 2021 року під час інтерактивних занять «Я - особистість» соціальний педагог Марина Ткаченко та учні 5-7 класів ЗОШ І-ІІ ступенів вчилися знаходити вихід із скрутних ситуацій, долати неприємні почуття та невпевненість; сприяти формуванню позитивної самооцінки й усвідомленню унікальності особистості кожної людини.

Posted By admin bnvo детальніше

Проєкт одного дня «Я і моє ім’я»

Травень
28

28 травня 2021 року здобувачами освіти 1-А класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО та соціальним педагогом Мариною Ткаченко було реалізовано проєкт одного дня «Я і моє ім’я» з метою підтримання дружнього середовища.

Posted By admin bnvo детальніше

Скажи «НІ!» шкідливим звичкам

Травень
21

З 14 по 21 травня 2021 року з метою створення умов для аналізу власного ставлення до паління, алкоголю та наркотичних речовин, соціальним педагогом Мариною Ткаченко для здобувачів освіти 5-8 класів проводились інформаційні бесіди та опитування на тему «Шкідливі звички».

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Психологічна служба Школи

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід