Звітування директора Броварського навчально-виховного об'єднання Ткачук Ірини Олександрівни

25 травня 2017 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні з метою забезпечення прозорості, відкритості і демократичності управління навчальним закладом відбулося звітування директора Ткачук Ірина Олександрівни перед педагогічним, учнівським колективами та батьківською громадськістю про основні напрями діяльності керівника на даній посаді, створення у навчальному закладі належних умов для забезпечення рівного доступу дітей для здобуття якісної освіти та змістовного дозвілля дітей та учнівської молоді, результати роботи БНВО у 2016/2017 навчальному році.

На зборах були присутні 82 особи з числа педагогічного колективу, учнів, вихованців та батьківської громади. З представників управління освіти і науки Броварської міської ради на збори завітали: Музика А.Е., завідуюча відділом організаційно-кадрової роботи, ліцензування та атестації, Ярмоленко Л.М., методист науково-методичного центру управління освіти і науки Броварської міської ради.

У своїй доповіді Ірина Олександрівна висвітлила питання роботи усіх структурних підрозділів БНВО, кадрового та матеріально-технічного забезпечення закладу, дослідно-експериментальної, навчально-виховної, профорієнтаційної, фінансово-господарської роботи, зупинилася на питанні медичного обслуговування та збереження здоров’я учасників НВП, організації харчування учнів та вихованців, співпраці з батьківською громадськістю, освітніми установами, органами місцевого самоврядування, а також зазначила, що у даному навчальному році Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, Ліцей технологічного профілю, Школа екстернів були атестовані.

До обговорення доповіді активно залучилися батьки та представники управління освіти Броварської міської ради Музика А.Е., Ярмоленко Л.М. Рішенням зборів робота директора БНВО Ткачук Ірини Олександрівни на даній посаді у 2016/2017 навчальному році оцінена на «задовільно». 

Звіт директора БНВО Ткачук І.О.

Презентація до звіту

Протокол зборів

Протокол лічильної комісії

 

Сліпкань С.В.,
заступник директора з навчально-виробничої роботи

 

 

Архів2017: 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ