Гурток «Плавання»

Спортивне плавання – один з найбільш відомих і розвинутих видів спорту. Це зумовлено виключно високим оздоровчим та загально розвиваючим значенням занять спортивним плаванням для організму людини.

Плавання є такою фізичною вправою, яка сприяє росту тіла підлітків, позитивно впливає на стан центральної нервової системи. За умови збільшеного перебування у воді, покращуються процеси терморегуляції, відбувається загартування організму, підвищується стійкість до несприятливих факторів зовнішнього середовища. Це є наслідком благодійного впливу водного середовища та фізичних вправ на організм людини. Воно поліпшує роботу внутрішніх органів, розвиває серцево-судинну і дихальну системи.   

Плавання – найменш травматичний вид фізичних вправ. Під час занять плаванням рівномірно навантажуються м’язи всього тіла, що сприяє пропорційному та гармонійному їх розвитку.

Основна мета занять гуртка – формування у дітей зацікавленості до спорту; зміцнення їхнього здоров’я і різнобічний фізичний розвиток; створення міцного рухового фундаменту; формування мотивації до цілеспрямованої спортивної підготовки; підвищення рівня загальної, допоміжної і спеціальної підготовленості.

Розклад роботи гуртка "Плавання" 

Кабінет

Клас

Графік роботи

ПІП керівника

Басейн
«Оздоровчо-реабілітаційний центр»

1-А, 2

Пн., Пт.: 1500-1600 

Хижняк
Микола Миколайович

3

Пн., Пт.: 1600-1700 

4, 5, 6

Ср.: 1500-1600

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ