Гурток «Плавання»

 

 

Спортивне плавання – один з найбільш відомих і розвинутих видів спорту. Це зумовлено виключно високим оздоровчим та загально розвиваючим значенням занять спортивним плаванням для організму людини.

Плавання є такою фізичною вправою, яка сприяє росту тіла підлітків, позитивно впливає на стан центральної нервової системи. За умови збільшеного  перебування у воді, покращуються процеси терморегуляції, відбувається загартування організму, підвищується стійкість до несприятливих факторів зовнішнього середовища. Це є наслідком благодійного впливу водного середовища та фізичних вправ на організм людини. Воно поліпшує роботу внутрішніх органів, розвиває серцево-судинну і дихальну системи.   

Плавання – найменш травматичний вид фізичних вправ. Під час занять плаванням рівномірно навантажуються м’язи всього тіла, що сприяє пропорційному та гармонійному їх розвитку.

Основна мета занять гуртка – формування у дітей зацікавленості до спорту; зміцнення їхнього здоров’я і різнобічний фізичний розвиток; створення міцного рухового фундаменту; формування мотивації до цілеспрямованої спортивної підготовки; підвищення рівня загальної, допоміжної і спеціальної підготовленості.

Розклад роботи гуртка "Плавання" 

 

Група / Клас

Графік роботи

ПІП керівника

Басейн
«Оздоровчо-реабілітаційний центр»

1 / 1

Пн.: 1530-1615 
Пт.: 1515-1600

Давидюк
Ніна Григорівна

2 / 2, 3

Пн.: 1430-1515 
Пт.: 1415-1500

3 / 4

Ср.: 1430-1515

4 / 5-7

Ср.: 1530-1615

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ