Клуб військово-історичної мініатюри «Десна»

Клуб військово-історичної мініатюри «Десна» існує у Броварському навчально-виховному об’єднанні майже 30 років. За підсумками обласного рейтингу успішності у системи позашкільної освіти Київщини «Лідер позашкільної освіти першого десятиліття ХХІ століття» Клуб ВІМ «Десна» визнано Володарем Бронзового кубка.

Членів Клубу об’єднує любов до військово-історичної мініатюри. Стендовий моделізм це не лише філігранне виготовлення моделей, а й глибинний історичний пошук. Про ту чи іншу модель члени Клубу «Десна» знають практично все: хто її конструював, кількість виготовлених екземплярів, цікаві сторінки бойової біографії. Вихованці розуміють, як тісно пов’язані між собою поняття минуле, сьогодення та майбутнє.

Члени Клубу беруть активну участь у виставковій діяльності – з їх моделями знайомі глядачі у інших містах України, і навіть сусідніх державах. Крім того, вони й самі проводять  конкурси-виставки з історико-технічного стендового моделізму, участь в яких, а особливо перемога, є сильною мотивацією для подальшої творчості.

Вихованці Клубу досягли вражаючих результатів. Вони постійні переможці  Всеукраїнських конкурсів початкового технічного моделювання,  та технічної творчості «Наш пошук і творчість тобі, Україно!», всеукраїських та міжнародних виставок-конкурсів зі стендового моделізму «Техно-хоббі», «Мікромодель», «Інтермодель», «Lviv Skale Models Fest», дипломанти Всесвітньої виставки дитячої іграшки у Нюрнберзі.

У музеї історії закладу діє постійна виставка робіт вихованців.

Участь у конкурсах

Розклад роботи Клубу

Адреса, № каб.

№ групи

Графік роботи

Керівник

вул. Київська, 306А,
майстерня

1

Пн., Ср., Пт.: 1530-1805

Маєвський
Олександр Іванович

вул. Київська, 306А,
майстерня

2

Чт.: 1530-1805
Сб.: 1000-1235

вул. Київська, 306А,
майстерня

1

Пт.: 1500-1735
Сб.: 1000-1235

Кашперський
Володимир Євгенійович

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід