Клуб військово-історичної мініатюри «Десна»

Патріотизм не закладений у генах, це явище соціальне по своїй природі і тому не успадковується, а формується. Зміст патріотизму визначається духовним і моральним кліматом суспільства, традиціями, колективним досвідом попередніх поколінь. Народ, який не пам’ятає свого минулого, немає і майбутнього.

Формування патріотизму в українському суспільстві сьогодні одне з основних завдань освіти. І саме це завдання з успіхом реалізовує Клуб військово-історичної мініатюри «Десна» Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання Броварської міської ради Київської області. Клуб існує 25 років, Сьогодні його вихованцями  опікуються Олександр Іванович Маєвський та Володимир Євгенійович Кашперський.

Змістом багаторічної діяльності Клубу є військово-патріотичне виховання підростаючого покоління на прикладах з історичного минулого українського народу, цілеспрямоване формування високих моральних якостей патріотично налаштованих представників молоді, готових беззавітно захищати свою Батьківщину. На першому плані у них такі риси громадської свідомості як честь, обов’язок, любов до Вітчизни.

Керівники Клубу впроваджують практико-орієнтований проект «Від захоплення – до становлення особистості»,  і тим самим, створюють середовище, у якому їх вихованці набувають упевненості для подальшого професійного зростання, формування психологічної готовності до вибору професії військово-технічного профілю, перетворення знань, умінь та навичок на життєві компетенції. Їх творчі роботи яскраво ілюструють технічну міць нашої держави, розповідають про цікаві сторінки збройних сил України, свідчать про героїчне минуле та сьогодення українського народу.

Педагоги по праву пишаються здобутками своїх вихованців.  Їх роботи гідно представляють позашкільні заклади Київщини на Всеукраїнських виставках-звітах дитячої творчості «Країна юних майстрів» за участю керівництва держави. Вони щороку стають переможцями Всеукраїнських конкурсів військово-історичної мініатюри (історико-технічного стендового моделювання), присвячених Дню Збройних Сил України, Дню Захисника Вітчизни, Дню Перемоги, річниці виводу радянських військ з Афганістану та іншим пам’ятним датам.

Традиційно такі конкурси під назвою «МікроМодель» проводяться і у Броварах. Ці заходи є живими уроками історії та, водночас, реальним інструментом концентрації суспільної уваги навколо історичної спадщини, що виконує пріоритетні завдання збереження пам’яті про події, пов’язані з героїко-патріотичним минулим.

Участь у конкурсах

Розклад роботи Клубу

Адреса, № каб.

№ групи

Вік дітей

Графік роботи

ПІБ керівника

вул. Київська, 306А,
майстерня

I

8-12 р.

Ср., Пт.: 1430-1705

Маєвський
Олександр Іванович

вул. Київська, 306А,
майстерня

I

8-12 р.

Пт.: 1500-1735
Сб.: 1000-1235

Кашперський
Володимир Євгенійович

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ