Квітень 2017

Партнерство: За досвідом – до Польщі

Травень
11

У квітні 2017 року делегація управління освіти та науки Броварської міської ради, до складу якої також входили директор Броварського навчально-виховного об’єднання – Ткачук І.О. та заступник директора Сліпкань С.В., побували з робочою поїздкою у Гродзіському повіті Республіки Польща, де вивчали менеджмент в освітніх навчальних закладах.

Posted By levnata детальніше

Ювілейний звітний концерт Народної хореографічної майстерні «Мальва»

Кві
30

29 квітня 2017 року у Всесвітній День Танцю в Концертхолі ТРЦ  «Термінал» відбулося феєричне свято – ювілейний звітний концерт Народної хореографічної майстерні «Мальва» Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання.

Posted By levnata детальніше

Ранні сексуальні стосунки

Кві
29

28 квітня 2016 року практичний психолог Орещенко А.І. провела семінар з учнями 11 класу Ліцею технологічного профілю БНВО «Ранні сексуальні стосунки».

Posted By levnata детальніше

Проведення Всесвітнього Дня охорони праці під девізом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці»

Кві
29

Відповідно до листа управління освіти і науки від 19.04.2017 № 673 «Про проведення Всесвітнього дня охорони праці» у Броварському навчально-виховному об’єднанні 28 квітня 2017 року проведено урок «28 квітня – Всесвітній день охорони праці» для учнів 11 класу Ліцею технологічного профілю, заняття з учнями 9 класу Центру професійної освіти та вихованцями Центру позашкільної освіти.

Posted By levnata детальніше

Вітаємо з перемогою!!!

Кві
28

В обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»:

I місце виборола Авілова Софія за роботу «Така рідна батьківська хата» (мозаїка яєчною шкаралупою), вихованка гуртка «Майстерня подарунків», керівник Чернецька Наталія Віталіївна.

III місце  виборола Ромашко Вікторія за роботу «Прикраси для юної україночки» (пошиття з фетру, валяння), вихованка гуртка «Чарівні прикраси», керівник Матвєєва Лілія Вікторівна.

III місце виборола Волинець Анастасія за роботу «Вишита безрукавка» (вишивка гладдю), вихованка  гуртка «Рукоділля та цікаве дозвілля», керівник Антошевська Елеонора Олександрівна.

Posted By levnata детальніше

Семінар-практикум «Участь у конкурсах науково-дослідного спрямування - шлях до творчого успіху»

Кві
27

Відповідно до плану роботи міського територіального осередку Малої академії наук 26 квітня 2017 року відбувся семінар-практикум для слухачів МАН. У роботі семінару взяли участь майже 40 учнів 8-10 класів навчальних закладів міста та педагоги-керівники учнівських науково-дослідницьких робіт.

Posted By levnata детальніше

Навчальна евакуація

Кві
27

26 квітня 2017 року з метою закріплення знань з правил евакуації, вміння захистити себе, своїх близьких від небезпеки під час надзвичайної ситуації у Броварському навчально-виховному об’єднанні була проведена навчальна евакуація, в якій прийняли участь учні та педагоги Ліцею технологічного профілю, 1 та 2 класів ЗОШ І-ІІ ступенів, працівники закладу.

Posted By levnata детальніше

Дзвони Чорнобиля

Кві
26

Чорнобиль!!! Як крик Землі, її благання про пощаду. Це крик і стогін наших душ, посивіле волосся, і одвічно питання «За що?» на людство впала, таким тягарем на плечі лягла. Вибух – секунди і на довгі роки в душах наших рана, що й через віки не зможе загоїтись. 26 квітня 2017 року до 31-ої річниці з дня Чорнобильської катастрофи у БНВО було проведено такі виховні заходи.

Posted By levnata детальніше

Збережемо красу природи для наших нащадків

Кві
26

З 20 по 25 квітня 2017 року з метою  формування у дітей  екологічної культури; розширення уявлення про цінність та багатогранність природи; виховання любові до рідного краю, дбайливого ставлення до природи у Броварському навчально-виховному об’єднанні до Дня довкілля було проведено ряд заходів.

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Квітень 2017

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ