Квітень 2019

Чорнобильська трагедія

Кві
26

26 квітня 2019 року вихователь групи продовженого дня Птуха Світлана Сергіївна провела з учнями 4 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО виховний захід "Чорнобильська трагедія". 

Posted By admin bnvo детальніше

Інформація про підготовку та проведення Дня цивільного захисту у Броварському навчально-виховному об’єднанні

Кві
26

З 16 по 26 квітня 2019 року у рамках Тижня безпеки життєдіяльності у Броварському навчально-виховному об’єднанні проходила підготовка до Дня цивільного захисту з метою забезпечення цивільного захисту суб'єктів освітнього процесу та відпрацювання практичних дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.

Posted By admin bnvo детальніше

Чорнобиль. Попередження. Набат

Кві
25

24 квітня 2019 року для учнів 10 класу Ліцею технологічного профілю БНВО вчитель біології Поплавська Вікторія Василівна провела урок-реквієм «Дзвони Чорнобиля» до 33-ої річниці з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!!!

Кві
25

У Всеукраїнському вокально-хореографічному конкурсі «Україна – це ти!» вокальний гурток «Струмочок» Центру позашкільної освіти БНВО, керівник Пучкова Олександра Іллівна.

 

Posted By admin bnvo детальніше

Збереження книг

Кві
25

З метою виховання культури читання та бережливого ставлення до книг 24 квітня 2019 року для учнів 5 класу ЗОШ І-ІІ ступенів бібліотекарем було проведено бібліотечне заняття «Збереження книг».

Posted By admin bnvo детальніше

Юні дослідники

Кві
24

23 квітня 2019 року вчитель біології Поплавська Вікторія Василівна серед учнів 5 класу ЗОШ І-ІІ ст. провела конкурс «Вирощування найвищої бобової рослини» до Всесвітнього Дня Землі. Протягом місяця, посадивши квасолю, біб учні вдома за допомогою батьків з’ясовували за яких умов можна виростити найвищу бобову рослину.

Posted By admin bnvo детальніше

Урок біології під відкритим небом

Кві
23

22 квітня 2019 року до Всесвітнього дня Землі вчитель біології Поплавська Вікторія Василівна провела для учнів 6 класу підсумковий тематичний урок з теми «Рослини» під відкритим небом. 

Posted By admin bnvo детальніше

Технічні конструкції. Винахідництво і раціоналізаторство в Україні

Кві
23

22 квітня 2019 року відповідно до плану профорієнтаційної роботи Броварського навчально-виховного об’єднання на 2018/2019 н.р. в гуртку «Дизайн і технології» для учнів 2-3 класів Загальноосвітньої школи I-II ступенів керівник гуртка Чернецька Наталія Віталіївна провела заняття з розділу ігрове середовище «Людина і техніка» на тему «Технічні конструкції. Винахідництво і раціоналізаторство в Україні».

Posted By admin bnvo детальніше

Душа тисячоліть шукає себе в слові

Кві
22

З метою формування культури читацьких інтересів, виховання чіткої громадянської позиції для учнів 6 класу ЗОШ І-ІІ ст. БНВО 22 квітня 2019 року бібліотекарем закладу було проведено бібліотечне заняття «Душа тисячоліть шукає себе в слові».

Posted By admin bnvo детальніше

Мої мрії про майбутнє

Кві
22

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи на 2018/2019 н.р. 19 квітня 2019 року для учнів 4 класу Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів БНВО вихователь групи продовженого дня Птуха С.С. організувала зустріч з майстром своєї справи вчителем історії Іриною Вікторівною Шляхтиченко.

Posted By admin bnvo детальніше

Людина не товар

Кві
22

16-19 квітня 2019 року соціальний педагог Орещенко А.І. провела виховні години з учнями 5, 6, 10 класів з протидії торгівлі людьми. В закладі був оформлений інформаційний стенд психологічної служби матеріалами з запобігання торгівлі людьми. 

Posted By admin bnvo детальніше

Свято української абетки

Кві
19

18 квітня 2019 року учні 1-А класу Броварського навчально-виховного об’єднання гучно відзначили свято української абетки, яку закінчили вже вивчати, навчилися читати та писати. 

 

Posted By admin bnvo детальніше

Екскурсія в музей «Софія Київська»

Кві
19

18 квітня 2019 року учні 4-го класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО побували на екскурсії в музеї «Софія Київська». Школярі ознайомилися з історією пам’ятки доби Київської Русі, доби Володимира Великого і Ярослава Мудрого, розширили свої знання про техніки настінного малярства: «графіті», фреска, про значення символів, що приховані у стародавній архітектурі та розписах собору. 

Posted By admin bnvo детальніше

Весняні квіти. Квіти – окраса землі

Кві
18

17 квітня 2019 року до Дня довкілля вчителем В.О.Вальченко було проведено інтегрований урок для учнів другого класу «Весняні квіти у поезії. Квіти – окраса землі». Інтегровано дві лінії – літературне читання та природознавство. 

Posted By admin bnvo детальніше

Декада професії «Кухар»

Кві
11

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи БНВО на 2018/2019 н.р. з 01 по 10 квітня 2019 року пройшла декада професії «Кухар». Щоб стати гарним кухарем, треба багато знати, багато чому вчитися. Тому, в рамках декади професії «Кухар» вчитель технологій Світлана Леонідівна Мухіна провела наступні виховні заходи.

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Квітень 2019

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід