Квітень 2019

Чорнобильська трагедія

Кві
26

26 квітня 2019 року вихователь групи продовженого дня Птуха Світлана Сергіївна провела з учнями 4 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО виховний захід "Чорнобильська трагедія". 

Posted By admin bnvo детальніше

Інформація про підготовку та проведення Дня цивільного захисту у Броварському навчально-виховному об’єднанні

Кві
26

З 16 по 26 квітня 2019 року у рамках Тижня безпеки життєдіяльності у Броварському навчально-виховному об’єднанні проходила підготовка до Дня цивільного захисту з метою забезпечення цивільного захисту суб'єктів освітнього процесу та відпрацювання практичних дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.

Posted By admin bnvo детальніше

Чорнобиль. Попередження. Набат

Кві
25

24 квітня 2019 року для учнів 10 класу Ліцею технологічного профілю БНВО вчитель біології Поплавська Вікторія Василівна провела урок-реквієм «Дзвони Чорнобиля» до 33-ої річниці з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!!!

Кві
25

У Всеукраїнському вокально-хореографічному конкурсі «Україна – це ти!» вокальний гурток «Струмочок» Центру позашкільної освіти БНВО, керівник Пучкова Олександра Іллівна.

 

Posted By admin bnvo детальніше

Збереження книг

Кві
25

З метою виховання культури читання та бережливого ставлення до книг 24 квітня 2019 року для учнів 5 класу ЗОШ І-ІІ ступенів бібліотекарем було проведено бібліотечне заняття «Збереження книг».

Posted By admin bnvo детальніше

Юні дослідники

Кві
24

23 квітня 2019 року вчитель біології Поплавська Вікторія Василівна серед учнів 5 класу ЗОШ І-ІІ ст. провела конкурс «Вирощування найвищої бобової рослини» до Всесвітнього Дня Землі. Протягом місяця, посадивши квасолю, біб учні вдома за допомогою батьків з’ясовували за яких умов можна виростити найвищу бобову рослину.

Posted By admin bnvo детальніше

Урок біології під відкритим небом

Кві
23

22 квітня 2019 року до Всесвітнього дня Землі вчитель біології Поплавська Вікторія Василівна провела для учнів 6 класу підсумковий тематичний урок з теми «Рослини» під відкритим небом. 

Posted By admin bnvo детальніше

Технічні конструкції. Винахідництво і раціоналізаторство в Україні

Кві
23

22 квітня 2019 року відповідно до плану профорієнтаційної роботи Броварського навчально-виховного об’єднання на 2018/2019 н.р. в гуртку «Дизайн і технології» для учнів 2-3 класів Загальноосвітньої школи I-II ступенів керівник гуртка Чернецька Наталія Віталіївна провела заняття з розділу ігрове середовище «Людина і техніка» на тему «Технічні конструкції. Винахідництво і раціоналізаторство в Україні».

Posted By admin bnvo детальніше

Душа тисячоліть шукає себе в слові

Кві
22

З метою формування культури читацьких інтересів, виховання чіткої громадянської позиції для учнів 6 класу ЗОШ І-ІІ ст. БНВО 22 квітня 2019 року бібліотекарем закладу було проведено бібліотечне заняття «Душа тисячоліть шукає себе в слові».

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Квітень 2019

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ