Вітаємо з перемогою!!!

Міський конкурс дитячих та юнацьких малюнків «Христос Воскрес – Воскресне Україна» проходить в рамках фестивалю духовної творчості «Троянда духовна» та приурочений Воскресінню Христовому.

Організаторами конкурсу є: управління освіти і науки Броварської міської ради, відділ культури Броварської міської ради, ГО «Духовність».   Мета конкурсу: сприяти духовному розвитку підростаючого покоління, виховання любові та поваги до ближнього, до України, надання дітям можливості реалізації власних духовних творчих здібностей.

Від Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання на конкурс були представлені наступні роботи:

Вихованці гуртка «Розфарбований світ», керівник Карпуніна Олена Олександрівна

1.

Пасхальне яйце «Яскрава геометрія»

Борисова Софія, 8 р.

2.

Пасхальне яйце «Геометричні мотиви»

Нікітюк Іванна, 9 р.

3.

«Яєчко-крашанка»

Аллянова Єва, 9 р.

4.

«Великодній настрій»

Міхов Ілля, 10 р.

5.

 «Великодні зайці»

Дученко Ангеліна, 10 р.

6.

 «Біля церкви»

Паніна Катерина, 8 р.

7.

 «Веселе сонячне курчатко»

Забіяка Катерина, 9 р.

8.

«Зайченя з яєчком»

Стоєцька Марія, 11 р.

9.

«Усі на свято!»

Баско Аріна, 8 р.

10.

«Божий храм»

Пономарьова Діана, 8 р.

11.

«Святковий птах»

Тертична Марія, 8 р.

Вихованці гуртка «Чарівний пензлик», керівник Знатнова Олена Вячеславівна

1.

«Таємничість свята»

Меленевич Євгеній, 9 р.

2.

«Земля радіє»

Трикоз Дмитро, 10 р.

Вихованці гуртка «Чарівні прикраси», керівник Матвєєва Лілія Вікторівна

1.

«Веселі курчата» (пошиття з фетру)

Фігурова Анастасія, 10 р.

2.

«Великодній ранок у бабусі» (аплікація з фетру)

Марченко Лілія, 12 р.

Вихованка гуртка «Смарагдова скарбничка», керівник Шевченко Ірина Миколаївна

1.

«Святковий атрибут» (пляшка, бісероплетіння)

Шевченко Софія, 8 р.

Вихованці гуртка «Палітра», керівник Борисенко Любов Миколаївна

1.

«Святковий стіл»

Маєвська Віталіна, 6 р.

2.

«Милі каченята»

Сергієнко Анастасія, 10 р.

3.

«Паска»

Бушма Крістіна, 10 р.

4.

«Горить свічка воскресіння»

Денисенко Олександра, 10 р.

5.

«Святковий день Великдень»

Гузенко Катерина, 7 р.

6.

«Сонячні курчатка»

Гончарова Кіра, 9 р.

7.

«В очікуванні свята»

Карпізін Валентин, 10 р.

8.

«Як я люблю це свято!..»

Сударенко Єлизавета, 8 р.

9.

«Найсвятіше свято - Великдень»

Косик Катерина, 9 р.

Вихованці гуртка «Чарівний завиток», керівник Шарик Наталія Олександрівна

1.

«Куряча сімя» (модульне оригамі)

Клюшев Олексій, 9 р.

2.

«Господарочка» (квілінг)

Мосійчук Наталія, 9 р.

3.

«Великдень» (квілінг)

Колективна робота:

Гаращенко Анна, 9 р.,

Романенко Артем, 9 р.,

Клюшев Олексій, 9 р.,

Кіріченко Катерина, 9 р.,

Музалевська Валерія, 9 р.,

Книшник Венера, 13 р.,

Аверкіна Вероніка, 9 р.

Вихованці гуртка «Майстерня подарунків», керівник Чернецька Наталія Віталіївна

1.

«Витинане яєчко» (витинанка)

Горбач Анастасія, 8 р.

2.

«Дитячий Великодній кошик» (ліплення з пластиліну)

Лабжінська Софія, 6 р.

3.

«ХВ»  (пляшка з вишивкою)

Лепеха Надія, 10 р.

4.

«Христос Воскрес» (квілінг, пєтки)

Поплавська Анастасія, 10 р.

Вихованці гуртка «Рукоділля та цікаве дозвілля», керівник Антошевська Елеонора Олександрівна

1.

«Пасочка з яєчками» (аплікація)

Фесюк Анастасія, 9 р.

2.

«Святковий зайчик» (м’яка іграшка)

Волинець Анастасія, 15 р.

Шановне журі, до складу якого увійшли: голова духовної ради ГО "Духовність" міста Бровари Олег Панчиняк, видатний художник нашого міста Елеонора Лінке, яскравий художник-карикатурист Геннадій Міхеєв, начальник відділу культури Мелікова Катерина, визначило переможців в номінації «образотворче мистецтво», вибравши 12 кращих робіт із 72.

Із 12 переможців четверо  – вихованці наших гуртків. Ось вони.

Перша вікова група від 6 до 8 років:

I місце – за роботу "Усі на свято!" Баско Аріни, 8 років, вихованки гуртка «Розфарбований світ», керівник Карпуніна О.О.;

II місце – за роботу "Святковий стіл" Маєвської Віталіни, 6 років, вихованки гуртка «Палітра», керівник Борисенко Л. М.;

III місце – за роботу "Святковий день Великдень" Гузенко Катерини, 7 років, вихованки гуртка «Палітра», керівник Борисенко Л.М.;

III місце – за роботу "Божий храм" Пономарьової Діани, 8 років, вихованки гуртка «Розфарбований світ», керівник Карпуніна О.О.

Діти, які виконали на конкурс роботи декоративно-ужиткового мистецтва, були відзначені журі грамотами за участь та цінними подарунками (олівці, фарби, блокноти, пластилін).

13 травня 2018 р. о 14.00 в міському культурному центрі «Прометей» переможці були урочисто нагороджені грамотами та подарунками. Всі решта учасників конкурсу з номінації «образотворче мистецтво» отримали грамоту за участь.

Бажаємо і надалі бути творчими та успішними!!!

Роботи учасників конкурсу

Чернецька Н.В.,
завідувач художньо-естетичним відділом

 

 

Архів2018: 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ