Грудень 2018

Знайомство із професією дизайнера

Гру
29

Головним завданням в Центрі позашкільної освіти є не тільки організація вільного часу, а й створення умов для виховання творчої особистості, подальшого професійного самовизначення. Притримуючись цієї мети керівники гуртків художньо-естетичного напрямку Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання: «Майстерня подарунків» (Чернецька Наталія Віталіївна), «Чарівні прикраси» (Матвєєва Лілія Вікторівна), «Чарівний завиток» (Шарик Наталія Олександрівна) та відповідно до плану профорієнтаційної роботи провели бесіду про професію художника-вітражиста, про різноманітність напрямів діяльності дизайнера, а зокрема – дизайнера інтер’єру. 

Posted By levnata детальніше

Психологічна майстерня власної особистості

Гру
28

26 та 27 грудня 2018 року педагогічний колектив Центру розвитку дитини та Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів БНВО взяв участь в практичному занятті «Жити без гніву! Жити для себе! Жити зі щастям!». Мета заняття: розвиток емоційного інтелекту.

Posted By levnata детальніше

Акція дарування книг!

Гру
28

З метою розширення читацьких інтересів учнів нашого закладу з 27 листопада бібліотека БНВО підтримала акцію «Щедрий Вівторок» Української бібліотечної асоціації та запросила усіх бажаючих долучитися до Всеукраїнського дня добрих справ 27 листопада 2018 року та підтримати Акцію дарування книг для нашої шкільної бібліотеки.

Posted By levnata детальніше

Готуємось до зустрічі Нового року!!!

Гру
26

В переддень новорічно-різдвяних свят традиційно українці прикрашають свої оселі різноманітними декоративними виробами: вирізаними з паперу сніжинками, янголятками, сніговичками, віночками, ялинками тощо. Кожна людина, незалежно від її здібностей та можливостей, прагне проявити свої творчі вміння та досягнення. І саме з цією важливою метою у Броварському навчально-виховному об’єднанні було оголошено конкурс на краще тематичне оформлення навчального кабінету «Новорічна феєрія». З 17 по 22 грудня 2018 року учні Загальноосвітньої школи I-II ступенів та вихованці Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання із завзятістю та бойовим духом перемоги прийняли участь у конкурсі.

Posted By levnata детальніше

Шануємо Різдвяні традиції

Гру
22

21 грудня 2018 року у філії Центру позашкільної освіти БНВО (вул. Москаленка, 8б) відбулося свято для вихованців гуртка "Англійська мова" (керівник – Ящук Антоніна Казимирівна) та їхніх батьків. 

 

Posted By levnata детальніше

Я і світ професій

Гру
22

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи на 2018/2019 н.р. 21 грудня 2018 року вихователь групи продовженого дня Птуха С.С. для учнів 4 класу ЗОШ І-ІІ ст. БНВО провела виховну годину «Я і світ професій» з метою розширення знань учнів про різноманітність сучасних професій, класифікацію професій, формування життєвої компетентності, сприяння бажанню вибрати професію на майбутнє життя, виховання поваги до людей праці.

Posted By levnata детальніше

Чарівний світ лялькової вистави «Рукавичка»

Гру
22

21 грудня 2018 року у філії Броварського навчально-виховного об’єднання, за адресою вул. Київська, 1, відбулося новорічне свято для вихованців молодшої  групи «Барвінок» Центру розвитку дитини.

 

Posted By levnata детальніше

«Таємниця ялинкової іграшки»

Гру
22

21 грудня 2018 року учні 6 класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО разом із класний керівником, Шляхтиченко Іриною Вікторівною, відвідали Київський Палац дітей та юнацтва, де переглянули новорічну виставу «Таємниця ялинкової іграшки».

Posted By levnata детальніше

Дитяча новорічна дискотека

Гру
22

21 грудня 2018 року учні 3 класу ЗОШ І-ІІ ступенів відсвяткували Новорічне свято - стали учасниками дитячої дискотеки. Було дуже багато танців, музики, конкурсів та ігор. 

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Грудень 2018

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ