Лютий 2018

Декада професії «Кухар»

Бер
03

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи БНВО на 2017/2018 н.р. з 21 лютого по 02 березня 2018 року пройшла декада професії «Кухар».

 

Posted By levnata детальніше

Чудеса стародавнього світу

Лют
28

З метою ознайомлення з давніми пам’ятками письма та культури, виховання поваги до стародавніх витворів мистецтва 27 лютого 2018 року для учнів 1 класу Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів БНВО бібліотекарем закладу Поджарою Т.А. було проведено годину цікавих повідомлень «Чудеса стародавнього світу».

Posted By levnata детальніше

Хліб на столі

Лют
28

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи на 2017/2018 н.р. 27 лютого 2018 року для учнів 2 класу Загальноосвітньої школи І-ІІ ст. БНВО вихователь групи продовженого дня Трофімова А.М. провела годину спілкування з елементами профорієнтації «Як потрапляє хліб на стіл».

Posted By levnata детальніше

Профорієнтаційне заняття в гуртку «Дизайн і технології»

Лют
26

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи Броварського навчально-виховного об’єднання на 2017/2018 н.р. в гуртку «Дизайн і технології» для учнів 1 класу, керівник Чернецька Наталія Віталіївна, 26 лютого 2018 року було проведено заняття з розділу – ігрове середовище «Людина і техніка».

Posted By levnata детальніше

Уряд ухвалив новий держстандарт початкової освіти

Лют
24

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про прийняття державного стандарту початкової школи, який визначає, чому навчатимуть дітей з першого вересня 2018 року. Читати далі...

Posted By levnata детальніше

Колегія МОН затвердила типові програми початкової школи

Лют
24

Колегія Міністерства освіти і науки затвердила типові освітні програми для початкової школи, за якими навчатимуться учні 1-2 класів. Планується, що програми стануть базою для розробки підручників, за якими вчитимуться учні початкової школи. Читати далі...

Posted By levnata детальніше

Вітаємо з перемогою!!!

Лют
23

В обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» перемогу здобули:

III місце здобула Ящук Ярослава, вихованка вокального колективу «Струмочок» (керівник Пучкова Олександра Іллівна). 
III місце здобула Поплавська Анастасія(керівник – вчитель біології, хімії, екології Поплавська Вікторія Василівна). 
III місце здобула Горбач Анастасіявихованка гуртка «Майстерня подарунків» (керівник Чернецька Наталія Віталіївна). 

Posted By levnata детальніше

Кроки у майбутнє життя

Лют
23

23 лютого 2018 року для учнів 11 класу Ліцею технологічного профілю БНВО провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Броварського міськрайонного центру зайнятості М.В.Левкович провела профінформаційну годину «Кроки у майбутнє життя».

Posted By levnata детальніше

Професіографічна екскурсія до пожежної частини

Лют
23

22 лютого 2018 року учні 11 класу Ліцею технологічного профілю БНВО прийняли участь у професіографічній екскурсї, яка проходила на базі 5-державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київський області м. Бровари.

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Лютий 2018

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ