Лютий 2020

Вітаємо з перемогою!!!

Бер
03

20 лютого 2020 року відбувся обласний етап ХІІІ Міжнародного конкурсу еколого-оздоровчого спрямування «Метелики – німий шедевр природи», у якому активну участь взяли вихованці Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання та отримали нагороди:
І місце в номінації «Одягнена метеликом» – Ящук Ярослава 
(керівник Матвєєва Л.В.).
І місце в номінації «Хай метелик на хвилинку сяде на віконці» – Горбач Анастасія (керівник Бєлановська О.М.).
ІІ місце в номінації «Симетрія та романтизм у метелику зачаровані» – Гладуш Марія (керівник  Знатнова О.В.).
ІІІ місце в номінації «Екологічна сумка з мотивом метелика» – Ромашко Вікторія (керівник Бєлановська О.М.).
ІІІ місце в номінації «Екологічна сумка з мотивом метелика» – Астапенко Катерина (керівник Шарик Н.О.).

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!!!

Бер
02

29 лютого 2020 року відбулася районна відкрита виставка-конкурс масштабних моделей «Моя модель», присвячена Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Від Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання прийняли участь вихованці клубу військово-історичної мініатюри «Десна» (керівник Маєвський О.І.).
Вітаємо переможців:

Диплом І ступеня в номінації «Авіація»: Черкасов Матвій, Тріщун Валентин
Диплом ІІ ступеня в номінації «Авіація»: Звєрєв Владислав, Ціпов’яз Андрій
Диплом ІІ ступеня в номінації «Бронетехніка» – Зарубін Іван
Диплом ІІІ ступеня в номінації «Бронетехніка» – Руденко Олексій

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!!!

Лют
28

В обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»:

І місце в номінації «Фото-, відео- та кіномистецтво», молодша вікова категорія, отримав Пшеничний Тихон, учень 4 класу, за відео «Планета Minecraft» (керівник Н.О.Сіромолот).
ІІ місце в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво», молодша вікова категорія, отримала Астапенко Катерина, вихованка гуртка «Чарівний завиток», за роботу «Годинник «Знаки зодіаку» (керівник Н.О.Шарик).

Posted By admin bnvo детальніше

Зустріч з бібліотекарем

Лют
28

27 лютого 2020 року, відповідно до плану профорієнтаційної роботи на 2019/2020 н.р., для учнів 1-А класу Загальноосвітньої школи І-ІІ ст. БНВО Гордун Н.О., вихователь групи продовженого дня, організувала зустріч з майстром своєї справи - бібліотекарем нашого закладу Поджарою Т.А.

Posted By admin bnvo детальніше

Цікаві професії: бібліотекар та екскурсовод

Лют
27

26 лютого 2020 року, відповідно до плану профорієнтаційної роботи на 2019/2020 н.р., для учнів 1-Б класу Загальноосвітньої школи І-ІІ ст. БНВО Птуха С.С., вихователь групи продовженого дня, провела виховну годину «Професія бібліотекар, екскурсовод».

Posted By admin bnvo детальніше

Година спілкування «Усі професії потрібні, усі професії важливі»

Лют
27

27 лютого 2020 року класний керівник, Ірина Вікторівна Шляхтиченко, провела для учнів 7 класу годину спілкування на тему «Усі професії потрібні, усі професії важливі». Завданнями години спілкування було привернути увагу школярів до важливого вибору в житті людини - вибору професії,  сформувати в них свідоме й відповідальне ставлення до цього вибору та виховувати повагу до людей різних професій.

Posted By admin bnvo детальніше

Професії типу людина-людина

Лют
26

25 лютого 2020 року, відповідно до плану профорієнтаційної роботи на 2019/2020 н.р., для учнів 2-Б класу Загальноосвітньої школи І-ІІ ст. БНВО Шелест Г.В., вихователь групи продовженого дня, провела профорієнтаційне заняття «Професії типу людина-людина» з метою ознайомлення дітей з історією виникнення професій адміністратора і тренера.

Posted By admin bnvo детальніше

Мої життєві цілі

Лют
26

25 лютого 2020 року, відповідно до плану профорієнтаційної роботи на 2019/2020 н.р., вихователь групи продовженого дня Коцик Вікторія Іванівна для учнів 4 класу провела виховний захід «Мої життєві цілі». 

 

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!!!

Лют
26

Театр хореографічного мистецтва «MY DANCE» Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднаннякерівник Шихабутдінова Світлана Миколаївнау Міжнародному конкурсі-фестивалі творчості «Pro Fest Chapkis» з отриманим Гран-прі та дипломами 1 ступеня.

 

Posted By admin bnvo детальніше

Інформація про заходи щодо запобігання виникнення пожеж, вивчення правил поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів

Лют
25

З метою проведення виховної роботи, спрямованої на запобігання виникнення пожеж, навчанню дітей правил поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів у рамках проведення громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» у Броварському навчально-виховному об’єднанні було проведено виховні години, бесіди відповідної тематики.

Posted By admin bnvo детальніше

Адміністратор і тренер – професії типу людина-людина

Лют
25

24 лютого 2020 року, відповідно до плану профорієнтаційної роботи на 2019/2020 н.р., вихователь групи продовженого дня Луценко К.О. для учнів 2-А класу провела виховну годину «Професії типу «людина-людина»: адміністратор, тренер.

Posted By admin bnvo детальніше

Професії ріелтор і стюардеса

Лют
25

24 лютого 2020 року, відповідно до плану профорієнтаційної роботи на 2019/2020 н.р., Задорожня Ірина Сергіївна, вихователь групи продовженого дня, для учнів 3-го класу провела виховний захід з метою поглиблення знань учнів про такі професії як ріелтор, стюардеса, ознайомлення дітей з особливостями та умовами праці.

Posted By admin bnvo детальніше

О, мово рідна, хто без тебе я!

Лют
24

19-24 лютого 2020 року з метою поглиблення знань учнів про Міжнародний день рідної мови, усвідомлення значення рідного слова для кожної людини, розвиток усного мовлення школярів, пам'яті, словникового запасу; розвиток творчих здібностей учнів; формування високої пізнавальної культури; прищеплення інтересу до вивчення рідної мови, до народних традицій; виховування в учнів етичних та естетичних смаків, любові до слова, рідної мови, народу, країни для учнів Броварського навчально-виховного об’єднання вихователями ГПД та класними керівниками було проведено виховні заходи приурочені  до Міжнародного дня рідної мови.

Posted By admin bnvo детальніше

Науково-методична платформа «Навчати успішно? Easily!»

Лют
24

21 лютого 2020 року на базі Інституту педагогіки НАПН України працювала Науково-методична платформа «Навчати успішно? Easily!» за участі науковців НАПН України, Інституту педагогіки НАПН України, Інституту психології ім. Г.С.Костюка НАПН України. У її роботі взяла участь вчитель 2-А класу Броварського НВО Стенченко Олена Павлівна.

Posted By admin bnvo детальніше

«Мова – ДНК нації»

Лют
21

Під такою назвою у БНВО було організовано проект присвячений Міжнародному Дню рідної мови. Нагадаємо, що за умовами проекту учні Загальноосвітньої школи І-ІІ ст. та вихованці Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання разом із своїми родинами декламували вірші державної мовою про любов до українського слова, рідної мови та надсилали до організаційно-масового відділу закладу.

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Лютий 2020

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід