Січень 2017

Знавець професій

Січ
31

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи БНВО на 2016/2017 н.р., з метою розширення знань учнів про світ професій, ознайомлення з типами професій, термінами «професія» і «спеціальність», виховання поваги до людей праці 30 січня 2017 року для учнів 8 класу Центру професійної освіти БНВО методист з профорієнтаційної роботи Кисіль С.В. провела виховний захід «Знавець професій».

Posted By levnata детальніше

Огляд літератури до Дня пам’яті Героїв Крут

Січ
30

З метою вшанування пам’яті загиблих героїв у бою під станцією Крути 30 січня 2017 року для учнів 10 класу БНВО бібліотекарем закладу було проведено огляд виставки літератури «Героїка Крут».

Posted By levnata детальніше

Вітаємо!!!

Січ
29

Вихованців Народної хореографічної майстерні «Мальва» (керівник Круковська Оксана Олексіївна) та театр хореографічного мистецтва «My Dance» (керівник Шихабутдінова Світлана Миколаївна) 

з перемогами в ІV турі III  Всеукраїнського чемпіонату з хореографічного мистецтва «Art Dance 2017», який відбувся 28 січня 2017 року у м. Києві. 

Posted By levnata детальніше

Районна відкрита виставка-конкурс масштабних моделей «Моя модель»

Січ
29

З метою вшанування пам’яті загиблих героїв у бою під станцією Крути та з нагоди річниці 27-28 січня 2017 року в с.Пухівка Броварського району відбулася районна відкрита виставка-конкурс «Моя модель», в якій взяли участь вихованці клубу військово-історичної мініатюри «Десна» Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання. 

Posted By levnata детальніше

Гендерний характер домашнього насильства

Січ
28

24, 27січня 2017 року практичний психолог Орещенко А.І. провела з учнями 10-11-х класів Ліцею технологічного профілю БНВО виховне заняття з елементами тренінгу «Гендерний характер домашнього насильства».

Posted By levnata детальніше

Розпочато підготовку по проведенню міської конкурсно-розважальної програми для старшокласників «Капітан і Попелюшка – шлях до успіху-2017»

Січ
28

27 січня 2017 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні відбулася нарада, в якій взяли участь методист науково-методичного центру управління освіти і науки Броварської міської ради Т.Ф.Пасічна, учасники конкурсу та відповідальні особи за їх підготовку від загальноосвітніх навчальних закладів.

Posted By levnata детальніше

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Січ
28

На вшанування Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту вчитель історії Шляхтиченко І.В. та вихователі ГПД 25, 27 січня 2017 року провели виховні години відповідної тематики.

Posted By levnata детальніше

Екскурсія учнів Ліцею БНВО до міської бібліотеки

Січ
28

З метою виховання патріотичних почуттів, розширення читацьких інтересів та ознайомлення із книжковими виставками міської бібліотеки 27 січня 2017 року для учнів Ліцею технологічного профілю БНВО було проведено екскурсію до Броварської міської бібліотеки.

Posted By levnata детальніше

Подаруй дитині професію – подаруй майбутнє

Січ
26

26 січня 2017 року на базі Броварського навчально-виховного об’єднання стартував благодійний проект «Подаруй дитині професію – подаруй майбутнє» ініціаторами якого є Броварський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Товариство з обмеженою відповідальністю «Бренберг Бізнес Тревел».

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Січень 2017

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ