Січень 2018

Декада професії «Манікюрник»

Лют
01

Однією з професій, покликаних нести красу людям, є манікюрник. Ця професія вважається істинно жіночою. Моделювання нігтів – дуже популярна процедура. Кожна жінка хоче бачити свої нігті красивими та елегантними, і при цьому важливо, щоб вони завжди були здоровими і міцними. З метою популяризації та підвищення інтересу до професії, з 22 по 31 січня 2018 року в Броварському навчально-виховному об’єднанні керівник гуртка «Манікюр» Чернецька Наталія Віталіївна організувала та провела ряд заходів.

Posted By levnata детальніше

Вітаємо з перемогою!!!

Січ
29

25-28 січня 2018 року вихованці Народної хореографічної майстерні «Мальва» Центру позашкільної освіти БНВО отримали перемоги у багатожанровому фестивалі-конкурсі «Winter Art Fest 2018», який відбувся у ТРГК Сонячна Долина м.Чернівці.

 

Posted By levnata детальніше

Огляд літератури до Дня пам’яті героїв Крут

Січ
29

З метою виховання патріотизму та відданості своїй Батьківщині, поваги до подвигу молодих студентів у бою під Крутами та відзначення сторічного ювілею цієї трагічної події, що відбулася 29 січня 1918 року, 29 січня 2018 року для учнів 11 класу Ліцею БНВО бібліотекарем було проведено огляд виставки літератури «Героїка Крут».

Posted By levnata детальніше

Вітаємо з перемогами у IV Відкритій районній виставці-конкурсі масштабних моделей «Моя модель-2018»

Січ
29

З метою вшанування загиблих у бою та з нагоди 100-ї річниці пам’яті героїв Крут 27 січня 2018 року на базі Пухівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася районна виставка-конкурс з історико-технічного стендового моделювання «Моя Модель-2018». На виставку-конкурс не вперше були запрошені вихованці Клубу військово-історичної мініатюри «Десна» Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання разом з керівником Олександром Івановичем Маєвським, які здобули ряд перемог.

Posted By levnata детальніше

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Січ
29

27-28 січня 2018 року на базі Хотівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія» Києво-Святошинського району відбулося написання контрольних робіт з базових дисциплін учнями-членами Малої академії наук Київщини.

Posted By levnata детальніше

Виховні заходи до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту в БНВО

Січ
26

З 24 по 26 січня 2018 року для учнів закладу Броварського навчально-виховного об’єднання були проведені виховні заходи з метою поглиблення знань учнів з «проблемних» тем історії, з трагічними подіями Голокосту, як одним із прикладів жорстокого ставлення фашистів до людей, формування основи культури і толерантності у міжнаціональних відносинах, виховання співчуття, співпереживання, почуття гуманності, гордості за тих співвітчизників, які віддали своє життя заради інших.

Posted By levnata детальніше

Критичне мислення - актуальне та необхідне в житті

Січ
25

25 січня 2018 року практичним психологом Бондар К.С. було проведене інтерактивне заняття на тему: "Розвиток критичного мислення як рушійна сила впровадження педагогічних інновацій" для педагогічного колективу ЗОШ І-ІІ ступенів, Ліцею технологічного профілю та Центру професійної освіти. Головна мета заняття: познайомити педагогів з методами та прийомами критичного мислення, розкрити особливості роботи мисленнєвих процесів, які відбуваються під час критичного мислення.

Posted By levnata детальніше

Розвиток критичного мислення як рушійна сила впровадження педагогічних інновацій

Січ
24

24 січня 2018 року практичним психологом Андрющенко А. було проведено інтерактивне заняття з розвитку критичного мислення для педагогів Центру розвитку дитини і Центру позашкільної освіти. Основна мета даного заходу - розширення кругозору педагогів щодо можливостей та значення критичного мислення у їх діяльності; мотивація педагогів до застосування на заняттях з вихованцями методичних прийомів та елементів критичного мислення.

Posted By levnata детальніше

Захоплююча подорож у пошуках скарбів

Січ
23

23 січня 2018 року у Центрі розвитку дитини БНВО було проведене логопедичне заняття, спрямоване на корекцію мовленнєвих недоліків та розвиток зв’язного мовлення у дітей старшої групи.

 

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Січень 2018

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ