Жовтень 2021

Відвідування в Центрі розвитку дитини БНВО Sticky

Жов
19

Станом на 07.12.2021 заклад відвідує 89 дітей, що складає 72% від зарахованих до закладу.

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!!!

Лис
01

За підсумками обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» відзначено вихованців Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання:
І місце здобули вихованки гуртка «Чарівні прикраси»: Дар’я Павлова, Ірина Музиченко, Анна Осадча, керівник Лілія Матвєєва.

Posted By admin bnvo детальніше

Осінь барви розсипає

Лис
01

29 жовтня 2021 року в групі «Сонечко» Центру розвитку дитини відбулося свято «Осінній ліс». Цей захід дуже важливий, адже прищеплює любов і дбайливе ставлення до природи, розкриває ознаки й прикмети осені та дарує гарний настрій та відчуття свята. 

Posted By admin bnvo детальніше

Майстер-клас з моделювання та проведення ранкового кола

Лис
01

До складу Броварського навчально-виховного об’єднання як авторської Школи зростання успішної особистості, окрім інших підрозділів, входять Центр розвитку дитини (дошкільне відділення) та Загальноосвітня школа І ступеня (початкове відділення). З метою забезпечення наступно-перспективних зв’язків між дошкільною та початковою освітою й узгодження взаємодії педагогів плідно працює творча група у складі вихователів та вчителів початкових класів. Цього разу чергове засідання професійної спільноти відбулося 29 жовтня 2021 року у формі майстер-класу з моделювання та проведення ранкового кола.

Posted By admin bnvo детальніше

Творчі майстер-класи до Хелловіна

Лис
01

Halloween – одне з найпопулярніших свят у всьому світі, все частіше воно набирає обертів у містах та містечках нашої країни. Під час осінніх канікул, у переддень Хелловіна, керівники гуртків Центру позашкільної освіти БНВО провели для своїх вихованців цікаві майстер-класи.

Posted By admin bnvo детальніше

Заняття, спрямовані на запобігання та протидію булінгу, в Центрі розвитку дитини БНВО

Лис
01

У Центрі розвитку дитини БНВО протягом жовтня 2021 року вихователями середніх та старших груп проводилися наступні заняття: «Ми – дружні хлопці та дівчата» (середня група «Сонечко»), «Дружба – найдорожчий скарб» (середня група «Веселка»), «Кого можна назвати другом або подругою?» (старша група «Малятко»), «Я і мої друзі» (старша група «АБВГДейка»). Даний вид занять відбувався відповідно до Плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) у Броварському навчально-виховному об‘єднанні на 2021/2022 н.р.

Posted By admin bnvo детальніше

Осінній ярмарок

Лис
01

29 жовтня 2021 року в старшій групі "Малятко" Центру розвитку дитини БНВО відбулося осіннє свято "Осінній ярмарок". Діти були в ролі справжніх господинь та господарів, які продавали та купували, танцювали та співали, водили осінній хоровод та зустрічали гостей, які завітали на ярмарок. 

Posted By admin bnvo детальніше

Знайомство з професією дизайнера

Жов
29

Напередодні Хелловіна вихованці гуртка образотворчого мистецтва «Чарівні фарби» (керівник Олена Бєлановська) мали чудову нагоду зануритися у світ дизайну. Юні художники долучилися до реалізації дизайн-проєкту з оформлення тематичної фотозони.

Posted By admin bnvo детальніше

Прийоми критичного мислення. Формування позитивної мотивації молодших школярів засобами критичного мислення

Жов
29

З чого почати роботу над розвитком критичного мислення? Як навчати дітей розрізняти факти і суб’єктивні бачення? З цим питанням розбиралися вчителі школи I ступеня на засіданні педагогічної спільноти, яке проводилося в триденний термін (25, 26, 28.10.2021). Метою засідання було розкрити зміст розвитку критичного мислення молодших школярів як основну складову формування особистості, здатної аналізувати, критично сприймати виклики сьогодення та робити власний свідомий вибір; проаналізувати структуру розвитку критичного мислення; визначити, які методи і прийоми використовувати вчителеві на певному етапі уроку; ознайомитися з технологіями проведення уроків з розвитку критичного мислення.

Posted By admin bnvo детальніше

Форми і методи організації виховного процесу

Жов
28

27 жовтня 2021 року відбулося засідання професійної спільноти вихователів групи продовженого дня на тему «Форми і методи організації виховного процесу під час групи подовженого дня».

 

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Жовтень 2021

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід