Вересень 2018

Мала академія наук – простір можливостей

Жов
02

28 вересня 2018 року на базі Ірпінського навчально-виховного об’єднання «Ірпінський ліцей інформаційних технологій – Мала академія наук» для учнів Київщини відбувся інформативний захід – інфотайм «МАН – простір можливостей».

Posted By levnata детальніше

Безпечний Інтернет

Жов
01

Учні 3-4 класів Загальноосвітньої школи І-ІІ ст. БНВО взяли активну участь у Всеукраїнському конкурсі «Безпечний Інтернет», який проходив з 01 по 30 вересня 2018 року на освітньому порталі «На урок».

Posted By levnata детальніше

Тиждень безпеки вуличного руху «Увага діти»

Вер
29

З метою закріплення та розвитку знань учнів з Правил дорожнього руху, забезпечення збереження життя і здоров’я дітей під час навчально-виховного процесу та в побуті з 24 по 28 вересня 2018 року в усіх Центрах БНВО проходив тиждень безпеки вуличного руху «Увага діти». Під час тижня відповідно до плану роботи організаційно-масового відділу були проведені різноманітні заходи з учнями та вихованцями закладу.

Posted By levnata детальніше

Космічні професії

Вер
28

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи 25 та 27 вересня 2018 року для учнів 1–х класів Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів БНВО керівник гуртка «Дизайн і технології» Шарик Н.О. організувала та провела заняття з елементами профорієнтації на тему: «Види праці в іграшковому світі професій».

Posted By levnata детальніше

Подорож сонячною системою

Вер
27

27 вересня 2018 року учні 4 та 5 класів ЗОШ І-ІІ ступенів Броварського навчально-виховного об’єднання побували в Київському планетарії, де переглянули захоплюючий фільм «Подорож сонячною системою». 

 

Posted By levnata детальніше

Європейський день мов

Вер
26

Протягом європейського дня мов, що відзначається 26 вересня, у Броварському навчально-виховному об’єднанні учні 4, 5, 6, 10 класів ознайомились з визначними місцями Великобританії та Північної Ірландії. 

 

Posted By levnata детальніше

Роль батьків у формуванні самооцінки дитини

Вер
24

Звідки самооцінка взагалі береться? Спочатку це - присвоєння дитиною оцінки батьків, яка проявляється вже з виявлення вагітності. Дитина сприймає її однозначно, як біле або чорне, так чи ні - без перехідних тонів. Читати далі...

Posted By levnata детальніше

«Хай буде мир в усьому світі»

Вер
22

З 19 по 21 вересня 2018 року до Міжнародного дня миру, який відзначається 21 вересня з 1968 року, у Броварському навчально-виховному об’єднанні класними керівниками та вихователями ГПД ЗОШ І-ІІ ст. було проведено виховні заходи відповідної тематики.

Posted By levnata детальніше

Урок мужності «Партизанська звитяга»

Вер
22

З метою виховання поваги та шани до подвигу партизан та підпільників в роки Другої світової війни, виховання свідомого громадянина, що любить рідний край, поважає історію свого народу 21 вересня 2018 року для учнів 10 класу Ліцею БНВО бібліотекарем закладу було проведено урок мужності «Партизанська звитяга».

Posted By levnata детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Вересень 2018

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ