Найдорожчим у світі присвячується…

У календарі свят, для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

10 травня 2019 року для учнів 1-6 класів ЗОШ І-ІІ ст. та старшокласників 10 класу Ліцею технологічного профілю БНВО класні керівники та вихователі ГПД провели виховні години, бесіди на теми: «Найрідніша в світі», «До людей – по розум, до матері – по серце», організували виставку малюнків «Портрет моєї матусі», а також діти підготували подарунки виготовлені власними руками та з великою любов’ю для своїх найрідніших у світі матусь.

Учні ЗОШ І-ІІ ст. та вихованці Центру позашкільної освіти БНВО для своїх любих матерів підготували подарунки: малюнки (гурток «Чарівні фарби», керівник Бєлановська О.М.), різноманітні творчі роботи виконані різними техніками (гуртки: «Чарівні прикраси», керівник Матвєєва Л.В., «Майстерня подарунків», керівник Чернецька Н.В., «Чарівний завиток», керівник Шарик Н.О.), на творчих роботах учні писали слова вдячності матусям, а також і авторські вірші.

У багатьох країнах світу відзначають День матері 13 травня. В Україні – цей день відзначається в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99.

Безумовно, День матері – це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

В цей день діти від усієї душі вітають дорогих мам з їх святом. То ж нехай світлом і добром відгукуються в душах дітей нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість рідних матусь.

 

Поплавська Вікторія Василівна,
завідуюча організаційно-масовим відділом

 

 

 

Архів2019: 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ