Сторінка методиста

ВІТАЄМО ВАС НА МЕТОДИЧНІЙ СТОРІНЦІ
ЦЕНТРУ РОЗВИТКУ ДИТИНИ БРОВАРСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ОБ'ЄДНАННЯ

Шановні відвідувачі та колеги! На цій сторінці Ви знайдете інформацію про все нове та цікаве, що відбувається в Центрі розвитку дитини БНВО. Тут Ви можете ознайомитися із професійними досягненнями педагогів, теоретичним та практичним матеріалом, а також скористатися деякими корисними посиланнями.

МЕТОДИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНЯ

 

Вихователь-методист займається методичною роботою та організує весь освітньо-виховний процес в дошкільному закладі. Аналізує, планує, організовує, координує, контролює діяльність педагогічного колективу. Разом із директором керує колективом дитячої установи, розробляє та впроваджує програми розвитку та педагогічні плани. Проводить ґрунтовну методичну роботу у педагогічному колективі: відкриті заняття для вихователів, семінари, методичні об’єднання, індивідуальні та групові консультації, крім того, бере участь у роботі з батьками.

Робота в Центрі розвитку дитини ведеться згідно річного плану, який спрямований на виконання завдань Закону України “Про дошкільну освіту”, Базового Компоненту дошкільної освіти та в рамках дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня «Управління реалізацією інноваційної моделі навчально-виховного об’єднання», де пріоритетними виявлено три складові успішного випускника: «громадянин», «творча особистість», «фахівець».

 

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід