Тижні професійних майстер-класів

Вибір професії – справа важлива для школярів, а особливо, для майбутніх випускників. Формуванню готовності учнів до свідомого вибору і оволодіння майбутньої професії після закінчення загальноосвітнього навчального закладу допомагає правильно обраний профіль навчання у старшій школі.

В рамках «Тижнів професійних майстер-класів» протягом лютого місяці 2018 року на базі Броварського навчально-виховного об’єднання проводитимуться майстер-класи для учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Бровари: ЗОШ №№1, 2, 3, 6, 9, 10, СШ №7, НВК.

Метою проведення профорієнтаційних заходів є: впровадження профільного навчання в Ліцеї технологічного профілю БНВО, забезпечення формування і розвитку соціально активної особистості, професійного консультування учнівської молоді, реалізації потреб особистості в отриманні майбутньої професії відповідно до її інтересів і здібностей.

Профорієнтаційні заходи включають в себе:

  • проведення майстер-класів щодо первинного ознайомлення з професій: кухар, перукар, манікюрник, водій, оператор комп’ютерного набору;
  • анкетування з метою вивчення професійних намірів учнів та організації роботи з профорієнтації.

05-06 лютого 2018 року перші майстер-класи проведені з 26 учнями 9-А, 9-Б класів ЗОШ №1 та 39 учнями 9-В, 9-Г класів ЗОШ №2.

Досвідом роботи з формування готовності учнів до свідомого вибору і оволодіння майбутньої професії у БНВО поділилась Сліпкань С.В., заступник директора з навчально-виробничої роботи. Учні дізналися про можливості оволодіння представленими на заході професіями, умови навчання та перспективи подальшого працевлаштування з даних професій.

Учні були запрошені до навчальних кабінетів та лабораторій, де проходе профільне та професійне навчання зі спеціалізацій: кухар, перукар, оператор комп’ютерного набору, манікюрник, водій.

Педагоги зі спецпредметів ознайомили всіх присутніх з матеріально-технічною базою закладу, провели презентації по професіям, професійні проби та інтерактивні ігри, розповіли про свою специфіку роботи, ті процеси, які відбуваються на конкретному робочому місці.

Своєрідною «родзинкою» заходу було проведення майстер-класів з перукарської справи та кулінарного мистецтва. Педагоги зі спецпредметів продемонструвала учням виконання зачіски на довге волосся за 10 хв. та оздоблення солодких страв технікою карвінг.

Учні із захопленням спостерігали за техніками виконання, цікавилися різним інструментом та обладнанням. А найголовніше, переглянувши майстер-класи, учні переконалися, що робітничі професії в умовах сучасності є творчими, креативними і цікавими.

Педагоги БНВО мають щиру надію, що проведений захід матиме як пізнавальну, так і практичну користь для кожного його учасника!

 

Сліпкань С.В.,
заступник директора з навчально-виробничої роботи БНВО

 

 

Діяльність: 
Архів2018: 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ