День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Указ №945/2006 про установу цієї пам’ятної дати підписаний Президентом 10 листопада 2006 року.  Тому з метою відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у Броварському навчально-виховному об’єднанні для учнів закладу 14 грудня 2017 року вихователями групи продовженого дня та завідуючою відділом оргмасової роботи було проведено інформаційні години на тему: «Вони першими ринулись у бій».

З 08 по 15 грудня 2017 року у бібліотеці закладу діяла  виставка тематичної літератури. Протягом тижня її мали змогу відвідати учні та вихованці закладу.

У цей особливий день силові структури України виділяють почесний караул, представники влади покладають вінки до пам'ятників, які слугують нагадуванням усім нам про ту страшну аварію й кількість загиблих ліквідаторів. А всі українці повинні пам’ятати і бути вдячними своїм героям, які не жаліючи власного здоров’я і життя, своєю мужністю подарували нам сьогодення.

 

Поплавська В.В.,
завідуюча організаційно-масовим відділом

 

 

Архів2017: 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ