Організаційно-масова робота

Олімпійський тиждень

Вер
16

З метою пропаганди та популяризації спорту, здорового способу життя, розвитку Олімпійського руху в Україні, виховання почуття патріотизму, гордості за успіхи українських спортсменів у Броварському навчально-виховному об’єднанні з 8 по 15 вересня 2021 року проводився Олімпійський тиждень.

Posted By admin bnvo детальніше

Грамотність – основа для стійкого розвитку і миру

Вер
13

6-9 вересня 2021 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні з метою вдосконалення навичок виразного читання та мовлення, вироблення сталого інтересу до рідної мови, плекання почуття національної гідності, формування внутрішньої потреби постійного удосконалення мовної культури до Дня грамотності для учнів ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО було проведено ряд цікавих та різнопланових заходів.

Posted By admin bnvo детальніше

День знань

Вер
02

1 вересня 2021 року двері Броварського навчально-виховного об’єднання відчинились для учнів 1-9 класів. Для першокласників був організований творчий івент «День знань». Для учнів 1-9 класів класні керівники підготували цікаві та пізнавальні перші уроки присвячені 30 річниці незалежності України.

Posted By admin bnvo детальніше

А над світом українська вишивка цвіте…

Травень
24

Третій четвер травня – Всесвітній день вишиванки. Свято відносно нове, але за короткий час набуло неабиякої популярності. Воно не вимагає якихось особливих акцій чи заходів, достатньо лише відповідно одягнутися і це вже частина святкування. З 17 по 21 травня 2021 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні проводились різноманітні заходи присвячені Дню української вишиванки.

Posted By admin bnvo детальніше

Свято Абетки у 1-А класі

Травень
21

20 травня 2021 року учні 1-А класу ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО з метою виразного декламування віршів, формування інтересу до читання, розвитку акторських здібностей, уяви, вміння фантазувати, виховувати почуття прекрасного, естетичні смаки, любов до книги та дружні стосунки взяли участь у «Святі абетки».

Posted By admin bnvo детальніше

Сильна родина – міцна країна

Травень
14

Щороку в другу неділю травня ми традиційно святкуємо День матері, а 15 травня весь світ відзначає Міжнародний День сім’ї. Ці свята народилися з безмежної любові і вдячності до тих, хто дав нам життя. Тож з нагоди відзначення Міжнародного дня сім’ї з 11 по 14 травня 2021 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні проводились різноманітні виховні заходи.

Posted By admin bnvo детальніше

«Тих днів не змовкне слава» до Дня Пам’яті та Примирення та Дня Перемоги

Травень
11

Друга світова війна стала найжорстокішою та наймасштабнішою війною в історії людства. 8 травня – День Пам’яті та Примирення, 9 травня – День Перемоги. Тому з 3 по 7 травня 2021 року в ЗОШ І-ІІ степенів БНВО проводились виховні заходи з метою підвищення рівня патріотизму серед учнів та вшанування пам’яті про тих, хто боровся з нацизмом.

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо найрідніших

Травень
11

Одне з найсвітліших і найрадісніших весняних свят – це День матері. Воно присвячене найріднішій і найближчій людині, котра дала життя своїй дитині. В Україні День матері не має сталої дати. Відповідно до указу президента України від 10 травня 1999 року № 489/99 святкується він у другу неділю травня. Таким чином, цього року День матері припадає на 9 травня. 5-7 травня 2021 року для учнів та вихованців Броварського навчально-виховного об’єднання, відповідно до плану роботи виховних та організаційно-масових заходів закладу, було проведено заходи, присвячені Міжнародному Дню матері.

Posted By admin bnvo детальніше

Дзвони Чорнобиля

Кві
27

26 квітня 1986 року – події цього дня стали однією з наймасштабніших трагедій для людства. Вибух на Чорнобильській АЕС зруйнував життя тисячам людей і створив багатокілометрову зону відчуження, назавжди закарбувався в пам’яті не одного народу. З 23 по 26 квітня 2021 року в ЗОШ І-ІІ ступенів БНВО проводились різноманітні виховні заходи присвячені Міжнародному дню пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф та 35 роковин вибуху на Чорнобильській АЕС.

Posted By admin bnvo детальніше

Онлайн-заняття «Земля – наш спільний дім»

Кві
22

З метою ознайомлення дітей з існуванням зеленої планети, на якій ми живемо, формування уявлення про важливість турботливого ставлення до природи, розвиток уяви та фантазії дітей, зв'язного мовлення, вміння виражати свої емоції, виховання відповідальність за свої дії для вихованців Центру розвитку дитини (група «Сонечко») вихователь Яна Сизова провела онлайн-заняття «Планета Земля – це наша домівка».

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Організаційно-масова робота

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

 

Вхід