Ніхто не забутий! Ніщо не забуто!

У нашому календарі є не мало дат, які нагадують нам про ті далекі роки. День визволення України від фашистських загарбників –  це був кульмінаційний результат ряду наступальних операцій, найбільш значимі з яких: Донбаська - з 13-го серпня по 22-е вересня 1943-го року, Корсунь-Шевченківська операція - з 24-го грудня 1943-го по 17-е лютого 1944 - го року, Львівсько-Сандомирська - з 13-го липня по 29-е серпня 1944-го року і заключна Східно-Карпатська операція, яка була розпочата військами і з’єднаннями радянської армії з 8-го вересня 1944-го року і призвела до остаточного звільнення та вигнання останніх гітлерівських загарбників з території України 28-го жовтня 1944-го року.

5 листопада 2018 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні з метою висвітлення важливої ролі України у Другій світовій війні, подвиг і жертовність нашого народу та його вагомий внесок у здобуття перемоги антигітлерівської коаліції для учнів 1-6 класів ЗОШ І-ІІ ст. та старшокласників Ліцею технологічного профілю класними керівниками та вихователями ГПД були проведені виховні години, тематичні уроки та бесіди «Ніхто не забутий! Ніщо не забуто!».

Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі.

Під час усіх наступальних операцій на території України обірвалося життя трьох мільйонів воїнів. Їх історична перемога над нацизмом дала мир і свободу народам, взаєморозуміння і розвиток демократії, що нині є дорогоцінними надбаннями усього людства.

 

Поплавська Вікторія Василівна,
завідуюча організаційно-масовим відділом

 

 

 

Архів2018: 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ