Травень 2019

Випускний бал для вихованців «АБВГДейки»

Чер
03

31 травня 2019 року у філії Броварського навчально-виховного об’єднання на вулиці Київській, 1 відбулося грандіозне свято – випускний бал, яке увійшло в історію кожної родини випускника групи «АБВГДейка» Центру розвитку дитини БНВО!

Posted By admin bnvo детальніше

Проведення групових вправ у Центрі розвитку дитини

Травень
31

У період з 20 по 31 травня 2019 року для вихованців Центру розвитку дитини практичним психологом Андрющенко Г.О. проводилися вправи та ігри на розвиток уваги, пам‘яті, сприйняття; бесіди та ігри на покращення навичок спілкування, обговорення поняття «дружба».

Posted By admin bnvo детальніше

День захисту дітей

Травень
31

Традиційно Першого червня весь світ святкує День захисту Дітей – дуже добре, світле та веселе свято. Напередодні, 31 травня 2019 року, вихованці табору відпочинку денного перебування «Успіх» також приєдналися до загальних святкувань.

Posted By admin bnvo детальніше

Незабутня мандрівка за скарбами

Травень
31

Вже вкотре наприкінці травня для дітей групи «Сонечко» Центру розвитку дитини БНВО проводиться відкрите підсумкове заняття. Не оминули цю традицію і цього року. 30 травня 2019 року вихованці запросили своїх батьків на заняття під назвою «Мандрівка за скарбами». 

Posted By admin bnvo детальніше

День чудес у пришкільному таборі

Травень
30

30 травня 2019 року у таборі відпочинку денного перебування «Успіх» пройшов день під гаслом «Повір у чудеса».

 

Posted By admin bnvo детальніше

Подорож до творчої студії «Дзвіночок»

Травень
30

29 травня 2019 року у молодшій групі «Дзвіночок» Центру розвитку дитини БНВО (вул. М.Лагунової, 6) відбулося підсумкове заняття-свято «Подорож до творчої студії «Дзвіночок» з елементами логіко-математичного розвитку, музичної діяльності, англійської мови та хореографії.

Posted By admin bnvo детальніше

Подорож по світу мрій

Травень
29

Ми всі помічали, що мріям властиво збуватися, якщо дуже сильно бажати їх виконання і знаходити час для того, щоб просто помріяти. Коли наші мрії реалізовуються, ми починаємо дійсно вірити в чудодійну силу думки. Для досягнення будь-якої мети необхідно здійснювати кроки, що наближають до неї. Саме такі кроки робили вихованці табору відпочинку денного перебування «Успіх» у тематичний День мрій 29 травня 2019 року.

Posted By admin bnvo детальніше

Випускне свято «Рожеве дитинство» у групі «Малятко»

Травень
29

28 травня 2019 року відбулася визначна подія у Центрі розвитку дитини БНВО – випускне свято в групі «Малятко»! Наші діти піднімаються на наступну сходинку свого життя, нову та цікаву. Ми віримо, що діти ніколи не забудуть своє «Рожеве дитинство» та будуть завжди з любов’ю згадувати роки проведені в Центрі розвитку дитини.

Posted By admin bnvo детальніше

Родина – це вся Україна

Травень
28

Сьогодні Україна – незалежна держава. Нам вкрай необхідно переосмислити своє буття. Зламати стереотипи старого мислення, створити новий світогляд, по-новому придивитися до себе, на навколишній світ, на свою країну. І з гордістю сказати: «Я – українець, і це звучить гордо!». Так, 28 травня 2019 року, День патріота у пришкільному таборі «Успіх», пройшов під гаслом «Родина – це вся Україна». 

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Травень 2019

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ