Травень 2019

Як розвинути винахідливість у дітей за допомогою аналогій?

Травень
24

Аналогія – це, мабуть, найдавніший метод пошуку нових ідей. Аналогія позначає подібність двох предметів або явищ у певних якостях або властивостях. Підводний човен схожий на рибу, літак – на птаха. Ця схожість застосовується в наукових відкриттях, винаходах, при вирішенні різних завдань. Читати далі...

Posted By admin bnvo детальніше

Результати діагностики психологічної готовності до шкільного навчання старших дошкільників Центру розвитку дитини

Травень
23

Протягом квітня-травня місяців практичний психолог Центру розвитку дитини БНВО Андрющенко Г.О. проводила діагностику готовності до шкільного навчання вихованців старших груп «Малятко» (17 осіб), «АБВГДейка» (14 осіб). Читати далі...

Posted By admin bnvo детальніше

День вишиванки – свято національної єдності

Травень
16

16 травня 2019 року учні, вихованці та педагоги Броварського навчально-виховного об’єднання приєдналися до загальнонаціонального флешмобу «Вишиванка – генетичний код нації».

 

Posted By admin bnvo детальніше

Коуч-сесія «Живемо в демократії»

Травень
14

13 травня 2019 року для учасників польської делегації в рамках польсько-українського проекту обміну молоддю Шляхтиченко І.В. провела коуч-сесію на тему «Живемо в демократії».

 

Posted By admin bnvo детальніше

Участь у Міському конкурсі дитячих та юнацьких малюнків «Христос Воскрес – Воскресне Україна»

Травень
14

Міський конкурс дитячих та юнацьких малюнків «Христос Воскрес – Воскресне Україна» проходить в рамках фестивалю духовної творчості «Троянда духовна» та приурочений Воскресінню Христовому, Дню матері та Міжнародному дню сім’ї.

Posted By admin bnvo детальніше

Вітаємо з перемогою!!!

Травень
13

Вокальний гурток «Струмочок», керівник Пучкова Олександра Іллівна, Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Пектораль XXI».

 

Posted By admin bnvo детальніше

Найдорожчим у світі присвячується…

Травень
11

10 травня 2019 року для учнів 1-6 класів ЗОШ І-ІІ ст. та старшокласників 10 класу Ліцею технологічного профілю БНВО класні керівники та вихователі ГПД провели виховні години, бесіди на теми: «Найрідніша в світі», «До людей – по розум, до матері – по серце», організували виставку малюнків «Портрет моєї матусі», а також діти підготували подарунки виготовлені власними руками та з великою любов’ю для своїх найрідніших у світі матусь.

Posted By admin bnvo детальніше

Свято зі сльозами на очах

Травень
10

7 та 8 травня 2019 року з метою виховання почуття патріотизму, мужності, любові до Батьківщини, до історії свого народу, пошани до ветеранів Другої Світової війни педагоги Броварського навчально-виховного об’єднання для учнів 1-6 класів ЗОШ І-ІІ ст. провели виховні заходи приурочені Дню пам’яті та примирення. Для учнів 10 класу Ліцею БНВО бібліотекар закладу провела огляд літератури «Тільки пам’ять не сивіє…».

Posted By admin bnvo детальніше

Вишиванки дітям АТО

Травень
07

З 24 квітня по 7 травня 2019 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні проходила акція по збору вишиванок. Метою заходу було сприяння консолідації суспільства та покращення взаєморозуміння жителів різних регіонів України.

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Травень 2019

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ